samsung b5510 mu nokia e6 mı?

Sponsorlu Bağlantılar

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
samsung b5510 mu nokia e6 mı?
merhaba hayırlı akşamlar.
Letgo da bir samsung young pro b 5510 gördüm sizce teknik özellikler hız internet oyun video açısından e6'mdan iyi midir? E6 yı satıp bunu almamı tavsiye eder misiniz? Symbian 3 sıktı da.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
merhaba hayırlı akşamlar.
Letgo da bir samsung young pro b 5510 gördüm sizce teknik özellikler hız internet oyun video açısından e6'mdan iyi midir? E6 yı satıp bunu almamı tavsiye eder misiniz? Symbian 3 sıktı da.
Al anroid 2.3 varmış

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Al anroid 2.3 varmış
youtube da android 2.3 için güzel kaliteli oyunlar gördüm ama bu oyunlar bu telefonda tam ekran sorunsuz oynanır mı? Yani Nokia e6 daki symbian oyunların yarım ekran olması gibi bir sorun olur mu?

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Nokia e 6 kalsın bence. Digerinin androidinden hayır gelmez. E 6 için çok fazla oyun var. Sorun olmaz.

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Nokia e 6 kalsın bence. Digerinin androidinden hayır gelmez. E 6 için çok fazla oyun var. Sorun olmaz.
symbian için yapılan oyunların çoğu 360x640 ama nokia e6 640x480 olduğu için ekran üstten kısıyor ve oyun çok kötü gözüküyor. Ama android 2.3'ün dikey telefonları 240x320 ve b5510 320x240. Yani baktım da android 2.3 te symbian 3 ün aksine bir çok oyun var. Eğer bu telefonda tam ekran oynanabilecekse güzel olacağını düşündüm. Tabi nokia e6 biraz daha modern duruyor ama. Değiştirmeyeyim mi şimdi?
Mesaj birleştirildi:

symbian için yapılan oyunların çoğu 360x640 ama nokia e6 640x480 olduğu için ekran üstten kısıyor ve oyun çok kötü gözüküyor. Ama android 2.3'ün dikey telefonları 240x320 ve b5510 320x240. Yani baktım da android 2.3 te symbian 3 ün aksine bir çok oyun var. Eğer bu telefonda tam ekran oynanabilecekse güzel olacağını düşündüm. Tabi nokia e6 biraz daha modern duruyor ama. Değiştirmeyeyim mi şimdi?
tamam o zaman zaten e6'daki bazı şeyler (youtube,otg vb.) bu telefonda yok. Ama sırf oyun için 2. Telefon olarak alabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2.3 e ne yüklenir kı you tubeden bişey açar mı mesela?

gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ama Symbian öyle mi
Jtube yutub destekliyor
Maps var
Jar sis uzantılı oyunlar var
Android eski sürüm bi .. yaramaz
e6 bir çok sis oyunu destekler sorun olmaz diye tahmin ediyorum fakat ikisindede yapılacaklar sıkıntılı bencehiç biri ama yinede arkadaş bilir

• Beğen
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
Ama Symbian öyle mi
Jtube yutub destekliyor
Maps var
Jar sis uzantılı oyunlar var
Android eski sürüm bi .. yaramaz
evet vazgeçtim o telefondan ama e6 yı satıp c6-01 almayı düşünüyorum sizce alınır mı?

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01 ve gonyalı
XXXturi01

XXXturi01

Üye
evet vazgeçtim o telefondan ama e6 yı satıp c6-01 almayı düşünüyorum sizce alınır mı?
bence 808 almalısın en güçlü nokia symbian telefon. oyun oynarkende iyi oynatır. kamerası çok iyi. sahibindende 500 tlye satan vardı 808i bilmiyorum hala duruyormu.
Mesaj birleştirildi:

2.3 e ne yüklenir kı you tubeden bişey açar mı mesela?
android 2.3 çöp hiç işe yaramaz. bendede samsung young vardı 2.3 vardı içinde hiç iş görmüyordu. program oyun yoktu olsada çok azdı. özellikler azdı.
ama zamanında destek verilirken bu android 2.3 gibi eski cihazlar iş görüyordu 2016-2017de android 2.3 lü cihaz kullanıyordum oyun program destek vardi herşeyi kuruyordum.
youtube açmıyor açmak için indirici kullanılması gerek.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve gonyalı
z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
bence 808 almalısın en güçlü nokia symbian telefon. oyun oynarkende iyi oynatır. kamerası çok iyi. sahibindende 500 tlye satan vardı 808i bilmiyorum hala duruyormu.
Mesaj birleştirildi:

android 2.3 çöp hiç işe yaramaz. bendede samsung young vardı 2.3 vardı içinde hiç iş görmüyordu. program oyun yoktu olsada çok azdı. özellikler azdı.
ama zamanında destek verilirken bu android 2.3 gibi eski cihazlar iş görüyordu 2016-2017de android 2.3 lü cihaz kullanıyordum oyun program destek vardi herşeyi kuruyordum.
youtube açmıyor açmak için indirici kullanılması gerek.
c6-01'in 8gb hafızası yokmuş vazgeçtim şuan c7 bakıyorum. Bu arada e7 bile 2000-3000 tl'den aşağı değilken 808 nasıl 500 tl oluyor? Bir bakarım ama sanmıyorum o kadar ucuz olacağını. Ama o kadar ucuzsa havada kaparım :)

• Beğen
XXXturi01

XXXturi01

Üye
c6-01'in 8gb hafızası yokmuş vazgeçtim şuan c7 bakıyorum. Bu arada e7 bile 2000-3000 tl'den aşağı değilken 808 nasıl 500 tl oluyor? Bir bakarım ama sanmıyorum o kadar ucuz olacağını. Ama o kadar ucuzsa havada kaparım :)
baktım 500 tllik ilan yoktu diğerleri 3000 tl falan. ama bir şansını dene araştır interneti

z.ibra

z.ibra

Üye
    Konu Sahibi
baktım 500 tllik ilan yoktu diğerleri 3000 tl falan. ama bir şansını dene araştır interneti
800 tl'ye sadece arka kapak satılıyor :) niye bu kadar pahalı bunlar anlamadım c7'lere bakıyorum onlarda hep 1250-1500. 700-800 tl olanlarda da bir sorun yok ama onlarda da symbian anna yüklü gözüküyor.

• Beğen

Üst Alt