Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

turkishield

turkishield

Üye
Son gelen yaklaşık 300 mb lık güncelleme ile parmak izi sapıttı yedek şifreyi her kilit açılışında soruyor. Sanki telefonu yeni başlatmışım da öyle. "Pin required for additional security " yazısı çıkıyor yedek şifreyi girince açılıyor, sorunu yaşayanlar var mı nasıl çıkarım şu işin içinden. Teşekkür ederim.
benim telde geçen durduk yere son uygulamalar tuşu basmadı. durup dururken bir tuş neden basmaz kafayı yiyecektim. ne yaptıysam olmadı. 1 eylülde çıkan son güncellemeyi indirdim odinle flaşladım. final olmasından mı nedir baya stabil başkan. şarj daha iyi kesinlikle. yani telefon sapıttıysa öneririm temiz bi flaş.
benim yüklediğim Macaristan romuydu şuan 8 eylülde italya romu çıkmış bak son çıkan o görünüyor şuan. indirebilirsin onu.

mives

mives

Üye
benim telde geçen durduk yere son uygulamalar tuşu basmadı. durup dururken bir tuş neden basmaz kafayı yiyecektim. ne yaptıysam olmadı. 1 eylülde çıkan son güncellemeyi indirdim odinle flaşladım. final olmasından mı nedir baya stabil başkan. şarj daha iyi kesinlikle. yani telefon sapıttıysa öneririm temiz bi flaş.
benim yüklediğim Macaristan romuydu şuan 8 eylülde italya romu çıkmış bak son çıkan o görünüyor şuan. indirebilirsin onu.
Sadece formatlasam olmaz mı? Düzelmez mi. Ne dersin

hikmet366

hikmet366

Üye
Format ben attım parmak hızı normal gayet hızlı ama bazen o yazının geldiği doğru

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mives

mives

Üye
Format ben attım parmak hızı normal gayet hızlı ama bazen o yazının geldiği doğru

İnşallah bir sonraki güncelleme ile düzeltilir. O zamana kadar bir defa format atarım olmazsa bi daha uğraşmam. Ne yapalım...

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
mesaj gönderme limiti 200 yaptım link aşağıda ilgilenenler bakabilir

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
Onur K.

Onur K.

Üye
Lacivery olanında aklım kaldı, satan bi yer bulamadım ve mecburen beyaz aldım.

SM-G920 ile uygulamasından gönderildi.

turkishield

turkishield

Üye
Android 7 ne zaman gelirmiş bilen gören duyan var mıdır?

hikmet366

hikmet366

Üye
Galaxy s8 tanıtılmasına doğru gelir

Son düzenleme:
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Benide eklesene kullanicilara s6 edge+ bide sorum olacak cevaplayan olursa

Kingmortall

Kingmortall

Üye
  • Parmak izi kayit ettim ama kullanmadim kilit ekranini degistiremiyorum parmak izimi okumuyor sifremi kabul etmiyor hep 1 saat sonra tekrar deneyin diyor reset atmadan nasil duzeltebilirim bunu ?
    Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

serecans

serecans

Üye
Aynı sorun bende de mevcut parmak izi okuyucusu na girdiğimde hiçbir işlem yapmadan 15 saniye sonra tekrar deneyin yazıyor parmağımı daha değdirmeden sorun neden olabilir bu sorun genel olarak var galiba

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Iyi sende 15 dk yaziyor bende 60 dakika reset aticam telefona yapacak bisey yok kilit ekranini degistiremiyorum
Sorunu hallettim reset attım telefona şimdi canavar gibi çalışıyor

hikmet366

hikmet366

Üye
güncelleme geldi bir fark yaşayan oldu mu

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
güncelleme gelmiş 170 mb lik yeni bi özellik varmı ?

hikmet366

hikmet366

Üye
5 saat 21 dakika ekran süresi aldım

deadhmachine

deadhmachine

Üye
S6 edge de bu başlıkta mı birleşiyor +ile

Üst Alt