iphone 4 simkilit kaldırma yardım

Sponsorlu Bağlantılar

TozteL

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4 simkilit kaldırma yardım
Arkadaşlar yurt dışından gelme bir iphone4 4.3 04.10.01 var. bunun sürümünü 6 ya yükseltebilirmiyiz? telefon kapanınca 112 yi aramam gerekiyor. bunlardan kurtulup ios 6 ya yükseltme şansım varmı aceba

yasin213

yasin213

Üye
Biraz daha açıklayıcı yazar mısın?
Anladığım, telefonun aktivasyon ekranında ve sim kart gerekiyor? Herhangi bir sim kartla o ekranı geçebilirsin.

TozteL

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha açıklayıcı yazar mısın?
Anladığım, telefonun aktivasyon ekranında ve sim kart gerekiyor? Herhangi bir sim kartla o ekranı geçebilirsin.
Şöyle anlatayım. Cihaz yurt dışındaki bi operatörden alınmış. Bende burda geveyli olarak kullanıyorum.hani telefon kapanınca 112 yi arıyoruz sonra uçak moduna alıyoruzda hat geliyor. Fakat bildiğim kadarıyla güncelleme yapılamaıyor.şimdiki sürümü ios 4.3 ve bunu ios 6 yapmak istiyorum bu mümkünmüdür?
Arkadaşlar bı yardım edin nolur.kafayı yicem. Bilen anlayan varsa bı el atsında sevaba girsin

yasin213

yasin213

Üye
Gevey hakkında hiç bilgim yok. Fakat internette biraz araştırdım ve ulaştığım sonuç; iOS 6 destekleyen bir gevey satın alman gerektiği. Geveyi aldığın yere bir kez daha git derim.

TozteL

Üye
    Konu Sahibi
Bende az çok araştırdım da bildiğim kadarıyla yapılan yöntemle geveyden kurtuluyorum. ama baktığım yazılar hep 2011-2012 yıllarında yazılmış. bu konuyla ilgili son zamanlarda yazılan bişey yok. bende ne yapacağımı bilmiyorum.2011 de söylenen yöntemlerle yapsam aceba işe yararmı onuda bilmiyorum

tumdunyaunlock

Üye
Tüm dünya cihazlarını 5 iş gününde rabbim için verirse açıyoruz.. iphone tüm modeller..

pm ulaşın

Üst Alt