Durduk yere hesaabım kililendi! Ne yapabilirim

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Durduk yere hesaabım kililendi! Ne yapabilirim
Arkadaşlar 2-3 saat önce hesabıma giriş yapmaya çalıştım durduk yere facebook hesabımı kilitlemiş Güvenlik Nedeniyle Hesabın Geçici Olarak Kilitlenmiştir Uyarısı Veriyor kimlik onayı istiyor ne yapmm lazım açmak için

byAndroid

byAndroid

Üye
Ülke karışık hesap derdine düşmüşsün. Şuan ki olaylardan sonra normal. Bekle

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Olaylar olmadan konuyu açmıştm
Yardım edick yokmu arkadaşlar çok acil kaç senelik hesabım kitlendi durdk yere

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Up Up
3-4 gün oldu hala aynı

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
Up Up
3-4 gün oldu hala aynı
Kardeşim benim hesaplarım çok kitlendi o hesabı açmak için devlet onaylı kimlik yada ehliyet göndermen lazım gönderir ken tc ve anne adı baba adı kapat sadece isim soyadı ve doğum tarihi gözüksün yeter ayrıca eğer facen de başka isim doğum tarihi kullanmış san atma boşuna acmazlar isim soyadı yada doğum tarihi 2 sinden biri tutması lazım umarım yardımcı olmuşumdur başka türlü açılmaz bekleme bosuna

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
İsim tutuyor orjinal ismim soy ismim ama doğum tarihimi yanlış girmiştim bide Profil fotoğrafım yoktu açarlarmı

xmustx

xmustx

Üye
Ben halâ açamadım

kralberk13

kralberk13

Üye
benimde seneler önce facem kilitlenmişti facebook'a mesaj atmıştım açmışlardı

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
İsim tutuyor orjinal ismim soy ismim ama doğum tarihimi yanlış girmiştim bide Profil fotoğrafım yoktu açarlarmı
isim soyisim tutuyosa yuzde yuz acarlar doğum tarıhınıde kimlikteki gibi yaparlar deistiremezsin doğum tarihini bu arada bilgin olsun ne ismini ne de doğum tarihin değişmez artık ama yuzde yuz açılır .. Garanti veriyorrum cünkü kendim kac defa milletinkimi açtım biliyom tc kimlik anne ba ba adı seri no falan her seyi gizle sadece isim soaydın foto doğum tarihi gözüksün yeter

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
isim soyisim tutuyosa yuzde yuz acarlar doğum tarıhınıde kimlikteki gibi yaparlar deistiremezsin doğum tarihini bu arada bilgin olsun ne ismini ne de doğum tarihin değişmez artık ama yuzde yuz açılır .. Garanti veriyorrum cünkü kendim kac defa milletinkimi açtım biliyom tc kimlik anne ba ba adı seri no falan her seyi gizle sadece isim soaydın foto doğum tarihi gözüksün yeter

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen.
Ben 2010 senesinde hesabım bir kere kilitlenmişti. Kimliğin SS'ini yolladım, açıldı.
Adım UĞur Yörük diye kayıtlıydı (kız arkadaşım yapmış o zamanlar) sonra ben Ğ'yi küçük yaparak düzelttim oldu.

Konuya dönersek;

Arkadaşım açarlar.
Kimlik doğrulması yapman gerekiyor.

xmustx

xmustx

Üye
Benim hesabı kimlik düzenleyerek açabilirmiyiz arkadaşlar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Okul kimliğimi gönderdim açılmadı galiba orjinal kimlik lazım

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Arkadaşlar söylediğim gibi, Kimliğin fotoğrafını göndererek açabilirsiniz.
TC'yi kapatmayı unutmayın.

• Beğen
Tepkiler: suskunderbedar3
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Deneyelim bakalım sonuç ne olck

cihanata_1

cihanata_1

Üye
hala sorun devam edşiyorsa ekran görüntüsü atabilir misin bir araştırayım?:)

cihanata_1

cihanata_1

Üye

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Açtım tamam arkadaşlar sorun çözüldü kimliğin her yerini kapattım karaladım resim düzenleyiciyle sadece resmim adım,soyadım ve doğum tarihim gözükeck şekilde attım akşama açtılar hesabımı

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
xmustx

xmustx

Üye
Ben yapamadım bir türlü

kralberk13

kralberk13

Üye
facebook iletişim maili varmı arkadaşlar

Üst Alt