Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
Benim cihaz ısınmıyor. Oyun felan oynamıyorum belki onandandır. Şu ana kadar bariz bir hata almadım. Cihaz gayet iyi çalışıyor, şarj konusunda tatmin edici.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: helppo

xmustx

xmustx

Üye
"Durduruldu" hatası almasamda sistem dili %100 türkçe değil ve gördüğünüz gibi biraz ağır işliyor

helppo

helppo

Üye
"Durduruldu" hatası almasamda sistem dili %100 türkçe değil ve gördüğünüz gibi biraz ağır işliyor
Oda klavyede değil mi aynı hata bende alıyorum yüzde yüz Türkçe değil önceki versiyonları Türkçesi güzeldi tahmin bölümü zayıf

Koradam

Üye
Klavye olarak nedense 5.0.1 de ki klavyeyi mumla arıyorum. 5.1.1 ve 6.0.x sürümünde ki klavye resmen bana savaş açıyor

• Beğen
Sarangni

Sarangni

Üye
Orjinal Samsung klavye kullanmadım hiç. Uzun süredir SwiftKey kullanıyorum daha kullanışlı ve Google senkron ile resmen insanın yazma alışkanlıklarını öğreniyor bu sayede yazmak çok daha kolay. Hiç bir uygulama da durduruldu hatası almadım. Romun sıkıntıları var, yalnız günlük kullanımı etkileyecek kadar büyük sorunlar olduğunu düşünmüyorum tabi bu kişiden kişiye, cihazdan cihaza değişen bir durum. 2011 yılından bu yana Android kullandığım için bazı romlar her cihazda aynı şekilde çalışmaya biliyor normalde olmaması gerekiyor ama bu Android enteresan bir yazılım... [emoji16] [emoji16] [emoji16]

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Son düzenleme:
  • Beğen
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Arkadaşlar Note 3 N9005 modeli var şu an elimde. İmei null/null yazıyor. Yardımcı olabilecek olan var mı. Düzeltemedim bi türlü. Kafayı yiyecem

bessa27

bessa27

Üye
bessa27

bessa27

Üye
N9005 modeli türkiyede satışı yok zaten. Cihaz yurtdışından geldi. Garanti falan yok malesef

O zaman şu imei çakan vatandaşlara bi götür hele. Moralini bozmak istemem ama,bendeki Note 3 ün anakartını değiştirdiler serviste. İnşallah o imei cilerin yapabileceği bişey vardır

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
O zaman şu imei çakan vatandaşlara bi götür hele. Moralini bozmak istemem ama,bendeki Note 3 ün anakartını değiştirdiler serviste. İnşallah o imei cilerin yapabileceği bişey vardır
Ankarada birçok telefoncuya götürdüm ama yapabilirim diyen olmadı. Anakart bulsam ben de değiştirebilirim ama n9005 anakartı bulmak samanlıkta iğne aramaya benzer

bessa27

bessa27

Üye
Ankarada birçok telefoncuya götürdüm ama yapabilirim diyen olmadı. Anakart bulsam ben de değiştirebilirim ama n9005 anakartı bulmak samanlıkta iğne aramaya benzer

Peki Sammobile den orijinal rom yüklemeyi denedinmi.?

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
bessa27

bessa27

Üye
Hani "cihaz hakkında" olan kısımda "kernel sürümü" var. "XMSC6568675"falan yazan kısım. İlk 3-4 yazı ve rakam aynı olan veya aynı olana yakın ülkelerin rom larını dene o zaman. Hem vakitten,hem kotadan tasarruf edersin kardeşim. ( bence )

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Hani "cihaz hakkında" olan kısımda "kernel sürümü" var. "XMSC6568675"falan yazan kısım. İlk 3-4 yazı ve rakam aynı olan veya aynı olana yakın ülkelerin rom larını dene o zaman. Hem vakitten,hem kotadan tasarruf edersin kardeşim. ( bence )
CF Auto Root denedim. Kernel değişmiş olma olasılığı yüksek malesef

xmustx

xmustx

Üye
Telefon kapalıyken şarjda açılmıyor ve açılış ekranında kalıyor böyle bi enayilik varmı ? Phronesis rom n5 v1.3

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
xmustx

xmustx

Üye
Olur abi

murat3702

murat3702

Üye
Arya 6.1 kullaniyorum bayağıdır, rom oldukca kararli sayilir. Gordugum hatalar ise;
1. Kamera ozelliklerinin hepsi calismiyor.
2. Wifi acikken sarj da uyanma cok gec.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xmustx

xmustx

Üye
Bende marshmallow tabanlı olan yolun başındaki phronesis v1.2 kullanıyorum.1.3 yada üstü gelince daha iyi olacaktır

• Beğen

Üst Alt