Yardım Lumia 520 "Error : Unable find a bootable option"

Sponsorlu Bağlantılar

reterete

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 520 "Error : Unable find a bootable option"
Selamün aleyküm

Lumia 520 aniden kapandı ve açmaya çalışırken "Error : Unable find a bootable option" hatası alıyorum.
NSRT ( Nokia Software Recovery Tool ) kurmayı deniyorum fakat " 0x80070002 - Sistem belirtilen yolu bulamıyor " hatasını alıyorum.
daha önce başına gelen yada yardım edebilecek olan varsa yorumlara bekliyorum , bilgi paylaşınca çoğalır:bigstar:
Ekran görüntüsü resimdeki gibidir.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
kardeş açılacak bir sistem yok diyor terkrardan yazılım yüklersen sorun hallolur ama daha önce lumia kullanmadım ne yapacağın konusunda bir fikrim yok :/

• Beğen
Tepkiler: reterete

reterete

Üye
    Konu Sahibi
kardeş açılacak bir sistem yok diyor terkrardan yazılım yüklersen sorun hallolur ama daha önce lumia kullanmadım ne yapacağın konusunda bir fikrim yok :/
İlgin için teşekkür ederim kardeşim ama yükleyemiyorum sıkıntı çıkıyor.. yokmu bir bilen

humanhunter

humanhunter

Üye
Selamün aleyküm

Lumia 520 aniden kapandı ve açmaya çalışırken "Error : Unable find a bootable option" hatası alıyorum.
NSRT ( Nokia Software Recovery Tool ) kurmayı deniyorum fakat " 0x80070002 - Sistem belirtilen yolu bulamıyor " hatasını alıyorum.
daha önce başına gelen yada yardım edebilecek olan varsa yorumlara bekliyorum , bilgi paylaşınca çoğalır:bigstar:
Ekran görüntüsü resimdeki gibidir.

Telefona uygun rom dosyasını indirip nsrt yerine wpinternals programıyla yükleyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: reterete
furyzer0

furyzer0

Üye
Lumia cihazlarda windows device recovery tool kullanılır nokia software değil wpinternals da olur ancak resmi yöntem wdrt dir

Sent from mTalk using lumia950

reterete

Üye
    Konu Sahibi
Lumia cihazlarda windows device recovery tool kullanılır nokia software değil wpinternals da olur ancak resmi yöntem wdrt dir

Sent from mTalk using lumia950
Sizden bi önceki arkadaşın dediği yöntemi denedim olmadı , şimdi birde sizinkini deneyeceğim sonuçları tekrar bildiririm :)
Sizden bi önceki arkadaşın dediği yöntemi denedim olmadı , şimdi birde sizinkini deneyeceğim sonuçları tekrar bildiririm :)
Denedim maalesef olmuyor , anakart nakavt galiba konu kilitlenebilir teşekkürler !

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bu hata ile çok uğraştım ama ne yazıkki olmadı. Özellikle lumia 520 cihazlarında bu arıza oluşuyor çözüm bulan yok ne yazıkki

Alıntı yaparak cevaplayın.

Sadettin3434

Üye
Anakart çoppp

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Servise Verip Hangi İşlemi Görmüşse Onu Denemek Gerek.Denk Geldiğim Kadarıyla Anakarttan Kaynaklanan Bişey.

Üst Alt