AliExpress Kullananlar Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

The Pancar

The Pancar

Üye
Küçük ve ucuz ürünlerin daha geç geldiği bir gerçek

0MG90

0MG90

Üye
Bunu sipariş verdim kargoda ücretsizdi ama Türkiye'ye geldiğini görebiliyorum şu an
4 tane de kolye sipariş vermiştim bundan önce bunun kolyelerden önce geleceği kesin galiba

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ürünü şiddetle tavsiye ederim her aux girişini bluetootha çeviriyor baya ise yarıyor

Lg V10 ile ışık hızıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: kadrosme38
0MG90

0MG90

Üye

Ürünü şiddetle tavsiye ederim her aux girişini bluetootha çeviriyor baya ise yarıyor

Giriş kısmı ne güzel diyecektim yazı fontu çok sıradan. Videonun başında çok fazla konuşuyorsun direk kısaca özetleyip açman daha iyi. Video resimlerini de abartmışsın. O kadar çok emoji falan koyma. Aldığın ürünü koy birde dikkat çekici yazı. Alttaki yeşil yazıların fontları yine sıradan bunları değiştirmen lazım. Ortada çalan müzikte alakasız. Telefonu kameraya çok yakınlaştırma odaklanmıyor saçma gözüküyor.
Kolay gelsin.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Giriş kısmı ne güzel diyecektim yazı fontu çok sıradan. Videonun başında çok fazla konuşuyorsun direk kısaca özetleyip açman daha iyi. Alttaki yeşil yazıların fontları yine sıradan bunları değiştirmen lazım. Ortada çalan müzikte alakasız. Telefonu kameraya çok yakınlaştırma odaklanmıyor saçma gözüküyor.
Kolay gelsin.
Gülsem mi ağlasam mı bilemedim, teşekkür ederim :)
Kısa olunca çok kısa oluyor hangi müzikten bahsettiğini anlamadım konuşmanın arkasındakini mi?
Onu sessiz olmasın diye koymuştum :(

Neyse sadece ürünü tavsiye etmek için link atmıştım [emoji106] [emoji113]

Teşekkür

0MG90

0MG90

Üye
Gülsem mi ağlasam mı bilemedim, teşekkür ederim :)
Kısa olunca çok kısa oluyor hangi müzikten bahsettiğini anlamadım konuşmanın arkasındakini mi?
Onu sessiz olmasın diye koymuştum :(

Neyse sadece ürünü tavsiye etmek için link atmıştım [emoji106] [emoji113]

Teşekkür
3:30'daki müzik. Yine bi baktım şimdi hoş geldi ama biraz daha sakin müzik koysan daha iyi olur.
Birde yukarıdaki mesajı editlemiştim yine yazayım. Video resimlerini de abartmışsın. O kadar çok emoji falan koyma. Aldığın ürünü koy birde dikkat çekici yazı.

The Pancar

The Pancar

Üye
İzleyici tavsiyelerini dikkate al :cool
Ürün güzelmiş oto teyp için alabilirim teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
İzleyici tavsiyelerini dikkate al :cool
Ürün güzelmiş oto teyp için alabilirim teşekkürler :)
şiddetle tavsiye ederim kalitesi baya iyi yani normal aux kadar olmasada tatmin ediyor :D

Bu arada bu cüzdanı da öneririm :

video :D :

avantis

avantis

Üye
şiddetle tavsiye ederim kalitesi baya iyi yani normal aux kadar olmasada tatmin ediyor :D

Bu arada bu cüzdanı da öneririm :

video :D :
Ürün güzel lakin renk veriyormuş.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ürün güzel lakin renk veriyormuş.
Onu göze alarak aldım ama bakacağız bakalım 1 kaç haftaya sonuç bilgisi aktarırim kalitesi baya hoşuma gitti açıkçası

UpOneTR

UpOneTR

Üye

Şunun akıbeti hakkında fikri olan var mı bir şey anlamadım

UpOneTR

UpOneTR

Üye
35 gün oldu daha ürün gelecek 14 ünde ülkeye giriş yaptı ama ortada yok ve satıcıya ürün gelsin 1 yıldız vercem dedim oda sen 1 yıldız verirsen bizde sana 1 yıldız veririz kötü niyetli alıcı diye diyor bende Google İngilizcem ile yoruma bu fotoğrafı da koycam ürün geç geldi haklıyım beni tehdit ettin demeye çalıştım

bidost06

bidost06

Üye
35 gün oldu daha ürün gelecek 14 ünde ülkeye giriş yaptı ama ortada yok ve satıcıya ürün gelsin 1 yıldız vercem dedim oda sen 1 yıldız verirsen bizde sana 1 yıldız veririz kötü niyetli alıcı diye diyor bende Google İngilizcem ile yoruma bu fotoğrafı da koycam ürün geç geldi haklıyım beni tehdit ettin demeye çalıştım

baktım Kardeşim ürünün 1 haftaya kadar gelir birde şunu belirteyim eğer ürün kısa sürede tr ye giriş yapmış ise burda satıcının bir suçu yok gumrukten sonrasına PTT baktığı için suç onda gumrukte bazen uzun süre bekleyebiliyor o yüzden satıcı ile fazla terslesme

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Bu ayın 4'ünde Türkiye'ye geldi hala bekliyorum. İnşallah apartmanın önüne atıp gitmemiştir. Alıyorlar yoksa.

bidost06

bidost06

Üye
Bu ayın 4'ünde Türkiye'ye geldi hala bekliyorum. İnşallah apartmanın önüne atıp gitmemiştir. Alıyorlar yoksa.

Güldürdünüz hocam Aynı sorun bendede mevcut kargonun gelmesine yakın kapının önünde yaticam artık 4ay bekledim gelmedi para iadesi aldım kargolar garajda köşede çöpe yakın yerde çıktı yağmurdan dolayı paketi zarar görmüştü

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
baktım Kardeşim ürünün 1 haftaya kadar gelir birde şunu belirteyim eğer ürün kısa sürede tr ye giriş yapmış ise burda satıcının bir suçu yok gumrukten sonrasına PTT baktığı için suç onda gumrukte bazen uzun süre bekleyebiliyor o yüzden satıcı ile fazla terslesme

Satıcı bana geri bildirim yaptı ama ben uygulama üzerinde kendi geri bildirim puanımı nereden bakıyorum

bidost06

bidost06

Üye
Satıcı bana geri bildirim yaptı ama ben uygulama üzerinde kendi geri bildirim puanımı nereden bakıyorum

Hesabım yerine giriş yaptığın zaman profil resminin altında a1 a2 gibi kavram olması gerek üzerine tiklarsan geri bildirim puanını görebilirsin

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hesabım yerine giriş yaptığın zaman profil resminin altında a1 a2 gibi kavram olması gerek üzerine tiklarsan geri bildirim puanını görebilirsin

Geri bildirim puanı 2 ama herkes 5 yıldız vermiş o ne demek oluyor en az da 15 kişi geri bildirim yapmış bana

bidost06

bidost06

Üye
Geri bildirim puanı 2 ama herkes 5 yıldız vermiş o ne demek oluyor en az da 15 kişi geri bildirim yapmış bana

Geri bildirim puanı derken resim atabilirmisiniz nerdeki puanlamayi soruyorsunuz

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Geri bildirim puanı derken resim atabilirmisiniz nerdeki puanlamayi soruyorsunuz

Buradakinden

Üst Alt