Haber Teleservice Değişim Süreci Paylaşımlarımız

Sponsorlu Bağlantılar

erhanercan

erhanercan

Üye
    Konu Sahibi
Harbiden neydi merak ettim

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
tüm nokia lumialar teleservice mi gidiyor
ben turkcellden almıştım 3 kez yolladım 1.sinde teleservice 2.sinde kvkya sonuncuda da eskişehire gitti sonuncunun servisini hatırlamıyorum pazartesi soracam

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
sıkıntı neydi ? kronik ekran mı?
dokunmatik kendi kendine sapıtıyor. Renkler birbirine giiryor. Yeni gelen cihazda olan sorunlar öncekinde de bunlar vardı üstüne kamera sorunu on off tuşu vardı

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
dokunmatik kendi kendine sapıtıyor. Renkler birbirine giiryor. Yeni gelen cihazda olan sorunlar öncekinde de bunlar vardı üstüne kamera sorunu on off tuşu vardı
azımsanacak gibi değil. 3 ayrı 1520 kullandım. 1,5 yıldır 1520 kullanıyorum ama bu problemleri yeni duyuyorum. Bence direk servise vermelisin, her ne kadar memnun olmasan da...

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
azımsanacak gibi değil. 3 ayrı 1520 kullandım. 1,5 yıldır 1520 kullanıyorum ama bu problemleri yeni duyuyorum. Bence direk servise vermelisin, her ne kadar memnun olmasan da...
yok hocam ben bi daha bir aydan süre bunların nazını çekemicem.

erhanercan

erhanercan

Üye
    Konu Sahibi
1520 nin de cok guzel ve kaliteli ekrani var oysa

senozgur

senozgur

Üye
Teleservice demişken... Söyleyecek çok şey var da neyse artık.
Cihaz Nokia 1020'ydi. Gelen cihaz Nokia 930

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

*görsel düzenlenmiştir.

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: senozgur
erhanercan

erhanercan

Üye
    Konu Sahibi
O kadar cok 925 1020 vs bekleyen var ki bakalim nasil bir geri dönüş olacak hepimize merak ediyorum

karayel90

karayel90

Üye
Teleservice çok sorunlu bi servis allah sabır versin

afwerker

afwerker

Üye
Bende beklemedeyim. Ms yi aradım 1520 var isterseniz verebiliriz dedi. 950 XL bekliyorum stoklarına bi girsin. 2639 Tl fatura bedeli var

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Bende beklemedeyim. Ms yi aradım 1520 var isterseniz verebiliriz dedi. 950 XL bekliyorum stoklarına bi girsin. 2639 Tl fatura bedeli var
teleservice cihaz gelirse bize direk o cihazı gönderir bizim iş yatar biliyorsun değil mi? ( bende onu bekliyorum)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
O kadar yüksek bir faturan varsa kesinlikle bekle zaten 950 XL'ı :)
teleservice cihaz gelirse bize direk o cihazı gönderir bizim iş yatar biliyorsun değil mi? ( bende onu bekliyorum)
Teleservice kolay kolay cihaz veremez merak etme, yurtdışından istiyorlar onun gelmesi 2 ayı buluyor. Şuan dünyada 930 bulmak neredeyse imkansız belki bir ihtimal 1520 verebilir. Ama çok sürmez 950 XL MS TR stoklarına girmesi.

afwerker

afwerker

Üye
O kadar yüksek bir faturan varsa kesinlikle bekle zaten 950 XL'ı :)

Teleservice kolay kolay cihaz veremez merak etme, yurtdışından istiyorlar onun gelmesi 2 ayı buluyor. Şuan dünyada 930 bulmak neredeyse imkansız belki bir ihtimal 1520 verebilir. Ama çok sürmez 950 XL MS TR stoklarına girmesi.
Stoklarda mevcut 1520. İlk 640 Xl dediler sonra faturayı yollayınca 1520 var dediler isterseniz verebiliriz dedi bende 950 Xl istedim stoklarda yok dedi girdiği zaman arayabilirsiniz dedi bende tamam dedim bekliyorum bakalım

• Beğen
Tepkiler: KırmızıBeyaz60
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
alayına 1520 gidiyor ms ne çok seviyor bu cihazları dağıtmayı :D
değişimden gelen cihazların garantisi nasıl oluyor eski cihazınkimi devam ediyor yoksa kendi garantisi ile mi geliyor

afwerker

afwerker

Üye
alayına 1520 gidiyor ms ne çok seviyor bu cihazları dağıtmayı :D
değişimden gelen cihazların garantisi nasıl oluyor eski cihazınkimi devam ediyor yoksa kendi garantisi ile mi geliyor
eskisinin kalanı kadar :) ve tamirdeki süreside üzerine ekleniyor

only scholar

only scholar

Üye
ben 925 gönderdim cihaz değişimi yazıyor fatura 800 tl tahminen ne gönderirler

Üst Alt