Hitman sistem gereksinimleri belli oldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Hitman sistem gereksinimleri belli oldu
Yeni Htman oyununun sistem gereksinimleri belli oldu.

Her serisi ile beğeni toplayan ve IQ Interactive tarafından geliştirilen yeni Hitman oyunu, 11 Mart 2016 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox platformu için pazardaki yerini alacak.

Küçük yaşlarda alınıp zorlu eğitim şartlarında kusursuz bir suikastçı olan Hitman’de kontrol ettiğimiz Ajan 47 karakteri ile düşmanları avlamaya devam edeceğiz. Bağımlılık yaratacağına düşünülen yeni oyun serisinde, Paris, Sapienza ve Marrakesh’in yer aldığı 3 yeni bölge ile 6 hikaye modu, Contracts modunda da 800 hedef yer alacak. Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında oyuna yeni görevler ve akabinde yeni bölgeler (Tayland, ABD, Japonya), düşmanlar, hedefler, silahlar eklenerek oyunun sürekli olarak güncel kalması sağlanacak. Yeni Hitman oyunu 59.99 dolar fiyat etiketine sahip olacakken DLC’leri, Intro Pack 34.99 dolar, Upgrade Pack ise 29.99 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Hitman oyunu için minumum sistem gereksinimleri belli oldu. 64-bit işletim sistemi zorunlu tutan oyun, DirectX 11 sürümünün altında maalesef çalışmayacak.

Hitman önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz veya AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 veya AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: 11

Hitman minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870
DirectX: 11