Yardım Lg g3 android 6.0 sorun

Sponsorlu Bağlantılar

manyaklar61

manyaklar61

Üye
    Konu Sahibi
Lg g3 android 6.0 sorun
Bende lg g3 modeli var telefon a android 6.0 polonya stock romu yukledim bu yazılımı yukledikten sonra mobil veriyi ac diyorum açmıyor...
Hattimi baska bir telefona yaktım ondada mobil veri acilmiyor. ?
Nedeni ne olabilir hattaki sorun ne olabilir ?

mu_sa

Üye
lg g3 android güncellemesi geldimiki ?
[doublepost=1454930785,1454930712]

turancen

turancen

Üye
Lg g3 kullanıyorum, android 6 sürümü ilk önce polonyada yayınlandı, ben dahil çoğu kişi polonyada yayınlanan romu yükledik ve kullanıyoruz, Türkiyeye gelmesi mart ayını bulacak.

Soruna gelecek olursak, android 6 romunu önceki romun üzerine format atmadan yüklediysen bu sorun çıkmış olabilir, tavsiyem hard format atman, o zaman düzelecektir, düzelmezse bilki senin hattında sorun var, başka telefonu takıp aynı hatayı aldıysan sorun hattadır, müşteri hizmetlerini ara o zaman

• Beğen
Tepkiler: mu_sa

mu_sa

Üye
tşkler ben en iyisi mart ayını bekleyeyim bi ay kalmış :)

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Bende lg g3 modeli var telefon a android 6.0 polonya stock romu yukledim bu yazılımı yukledikten sonra mobil veriyi ac diyorum açmıyor...
Hattimi baska bir telefona yaktım ondada mobil veri acilmiyor. ?
Nedeni ne olabilir hattaki sorun ne olabilir ?
şebeke modunu değiştir 4 g den 3 g ye al sorun düzelecektir mobil ağlardan en üsteki seçili onun tikini kaldır bir alttakini seç

yaytas

yaytas

Üye
Lg g3 kullanıyorum, android 6 sürümü ilk önce polonyada yayınlandı, ben dahil çoğu kişi polonyada yayınlanan romu yükledik ve kullanıyoruz, Türkiyeye gelmesi mart ayını bulacak.

Soruna gelecek olursak, android 6 romunu önceki romun üzerine format atmadan yüklediysen bu sorun çıkmış olabilir, tavsiyem hard format atman, o zaman düzelecektir, düzelmezse bilki senin hattında sorun var, başka telefonu takıp aynı hatayı aldıysan sorun hattadır, müşteri hizmetlerini ara o zaman
hocam lollipop üzerine yükledim bir sıkıntı çıkmadı gayet stabil hale getirilmiş ben beğendim

Ahmet_ahmet_ahmet

Üye
Ben de Lg g2 verizon vs980 model telefonu aldıktan 3-4 ay kadar sonra yakinlik sensorunden olduğunu tahmin ettiğim bir sorun ortaya çıktı. Teli karanlıkta kilit tuşuyla açtıktan sonra knock yapamıyorum tuşla acinca hemen kapanıyor. Aydınlığa geçince açılıyor ancak. Konuşurken de sensör algilamiyor. Bu konuda bilgisi olan varsa lütfen...

huseyinkaya72

Üye
arkadaşlar telefona ister stock ister custom rom yükleyin farketmez öncesinde full wipe yapmazsanız çeşitli şekillerde hatalar alırsınız.
flash yapmadan önce sistemin yedeğini alın ve full wipe yaparak ne var ne yoksa silin dikkat yedek aldığınız dosyaları da öncesinde pc ye yedekleyin...