hotmail şifremi unuttum napa biliriz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
hotmail şifremi unuttum napa biliriz
ya şifremi unuttum belki kolay bişeydir neyse şifremi unuttum kısmından işlemleri yaptım iletşim kurulacak e-posta yazdım 30 gün sürer dedi 3.2.2016 ya gün verdi bunun dışında nasıl kurtara biliriz 2 korumalı yapmışım :)
yardım
arkadaşlarrrrrrrrrrr bi yardım edin @ANIL @anılbaran @asigsasi @EroL @cihanata_1 @Ozan @Revengeful @Mesut Aktaş hocalarım bi yardım 2 ci mailime böyle bir yazı geldi

ne yani istek redmi edildi napçam bunu açmamız lazım gerekli alanları doldurup gönderdim 24 saat sonra 2. mailime mesaj gelcekmiş olumlu veya olumsuz

asigsasi

asigsasi

Üye
başka bir hotmail hesabın var ise 2. linke tıkla ve işlemleri takip et

cihanata_1

cihanata_1

Üye
2 aşamalı doğrulama kullandığın için ikinci eposta vb kullanarak kurtaracaksın mecbur bunu diyor:)

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
saçma sapan iş yapıyolar kendilerinde nasıl olsa veri bilgileri var onlara bişey olsa kendik,lerini kurtarırlar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
gönderdikleri maildeki o password reset olan linke tıklarsan aynı yermi çıkıyor:)

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
hayır onda seçenekler çıkıyo sms uygulama sms yaptım msj geliyo kodu giriyom uygulamadanda kod istiyo uygulamada hesabım aktif olmadığı içinde olmuyo

- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
@asigsasi abi

kralberk13

kralberk13

Üye
    Konu Sahibi
tamam sorun çözüldü eski telefonum gmd de uygulamanın erişimi varmış sorunu çözdüm teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
- S.O.U.L.F.L.Y -

- S.O.U.L.F.L.Y -

Üye
geçmiş olsun ;)

• Beğen
Tepkiler: kralberk13
cihanata_1

cihanata_1

Üye
çöxüldüğüne sevindim konu :locked2:

• Beğen
Tepkiler: SCaRy_NighTmaR ve kralberk13
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt