Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gerçekleşmesi zor bir proje.
Zaten aldığı yardım miktarından da belli.
(Bitmesine bir ay kalmış, daha toplanan para 1000 dolar. Geriye kaldı 749.000 dolar :))
Ortada daha prototip dahi yok.

Bir de adamlar telefona flaş koymayı unutmuşlar galiba :kop2:

• Beğen
Tepkiler: skynet

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Xiaomi Mi 4 için Windows 10 Mobile ROM’u 3 Aralık’ta yayınlanıyor diye birşey gördüm ben neyin nesi bizden erkenmi geliyor :alkis

serinaga

serinaga

Üye
Aylardır forumda kendimi paralıyorum bu sorun için.
Daha önce defaatle gündeme getirmiştim.
Maalesef bazı modellerde (Lumia 920, 820, 925 vb) böyle bir saçmalık var.
Telefon ekranı karardığında mobile hotspot bağlantısını kesiyor.
Hal böyle olunca kilit ekranı süresini sınırsız yapmak zorunda kalıyoruz.
Aptallığın daniskası...
Bunu defalarca twitter'dan Gabe yazdım ama gördü mü yada ilgilendi mi bilmiyorum.
Sorunun giderilip giderilmeyeceğini önümüzdeki bir iki yapı içerisinde ancak görürüz.

Vay arkadaş ya, ne sıkıntı verici bir şey, kaç yapıdır var bu sorun Özgür ? Şahsen ben L1520 kullandığımdan hiç fark etmemişim, kaç yapı önce bilinen bir sorun olarak bildirilmişti, hiç çalışmayanlar vardı hatta, hakikaten bu Ms artık koca bir yumruğu haketmeye başladı. Yahu nefret gelmeye başladı bu Win 10'dan :( Geçen gün Win 10'a yükselttiğim tableti fabrika ayarlarına döndürdüm, bazı driver'lar yüklenmedi iyi mi :kop2:, şimdi tekrar fabrika ayarlarına da dönmüyor, hata veriyor, bulunmaz hint kumaşı gibi üreticiden driver arıyorum. Tam anlamıyla bir işkence ... Bugün bir iphone 6 plus'ı inceledim bir tekno markette, ve kendime şu soruyu sordum, değer mi ? ve nereye kadar ? :(

• Beğen
Tepkiler: emz
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Düşünsenize, Windows 10 wp telefonlardan önce android telefonlar için yayınlanıyormuş :) Ne gülerim lan kendime iyi gülerim yani çok pis gülerim...

• Beğen
Tepkiler: serinaga ve emz
luckysleven

luckysleven

Üye
yok artik 1 sene oldu final bekliyordu insanlar halami bekliyorlar ?

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, serinaga, OnurYurdakul ve 2 diğerleri
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Vay arkadaş ya, ne sıkıntı verici bir şey, kaç yapıdır var bu sorun Özgür ? Şahsen ben L1520 kullandığımdan hiç fark etmemişim, kaç yapı önce bilinen bir sorun olarak bildirilmişti, hiç çalışmayanlar vardı hatta, hakikaten bu Ms artık koca bir yumruğu haketmeye başladı. Yahu nefret gelmeye başladı bu Win 10'dan :( Geçen gün Win 10'a yükselttiğim tableti fabrika ayarlarına döndürdüm, bazı driver'lar yüklenmedi iyi mi :kop2:, şimdi tekrar fabrika ayarlarına da dönmüyor, hata veriyor, bulunmaz hint kumaşı gibi üreticiden driver arıyorum. Tam anlamıyla bir işkence ... Bugün bir iphone 6 plus'ı inceledim bir tekno markette, ve kendime şu soruyu sordum, değer mi ? ve nereye kadar ? :(
Valla ilerlemedeki ağırlık bir taraftan, hala basit hata ve eksikliklerin bulunması bir taraftan hakikaten bunaltmaya başladı.
Ocak ayında Redstone guncellemesinin ilk yapısı verilir muhtemelen. Hala bu basit şeylerle boğuşuyor olursak bir süreliğine baska sistemlere geçeceğim.
İnşallah şu 2 ayda önemli adımlar atarlar.
Toplam 2 yada 3 yapı alırız sanırım Ocak sonuna kadar.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
emz

emz

Üye
Valla ilerlemedeki ağırlık bir taraftan, hala basit hata ve eksikliklerin bulunması bir taraftan hakikaten bunaltmaya başladı.
Ocak ayında Redstone guncellemesinin ilk yapısı verilir muhtemelen. Hala bu basit şeylerle boğuşuyor olursak bir süreliğine baska sistemlere geçeceğim.
İnşallah şu 2 ayda önemli adımlar atarlar.
Toplam 2 yada 3 yapı alırız sanırım Ocak sonuna kadar.

Nedende o bir sürenin uzunluğu korkutuyor beni :D
Düşünsenize, Windows 10 wp telefonlardan önce android telefonlar için yayınlanıyormuş :) Ne gülerim lan kendime iyi gülerim yani çok pis gülerim...
Bende gülerim ve hiç ama hiç şaşırmam artık herşeyi bekliyorum onlardan :)

cadde19

cadde19

Üye
Arkadaşlar bazı ekran görüntülerinde görüyorum bir sağ bir sola en büyük karo ortasında orta boy karo var bende sadece bir büyük bir orta yan yana oluyor acaba bende o şekilde yapabilir miyim?
735 kullanıyorum bu arada.

emz

emz

Üye
A
Açıkçası ben dayanamadım. Gidip note 5 e verdiğim parayı şuan bi 950 xl için verseydim içim acır uykularım kaçardı sonu ne olacak diye. Babam iPhone 6s aldı 64 GB İngiltere için üretilen özel cihazlardan . Vallahi adamlar olan donanımı kullanmayı biliyor. Bizim ondan iyi 1520 vs cihazlar hala var olan bazı donanımsal özellikleri yazılımla almayı bekliyor. Çok seviyordum sistemi ama çok sitemlerim. Adamın her uygulaması android de mükemmel wp de yok. Hayır donanım farkı bellidir. Ne dersin uygulama geç açılır, ne bileyim hız ve oyunda fark edersin. Abi bizim ha 1520 ha 520 sıradan kullanımda farksız. Hayır birde. Ne İnternete adam gibi gir er sin ne bi işin düstü mü halledebilirsin. Alt sınıfta bir fenomeniz ama üst te de bir o kadar geriye. :S
Win10 da yapılacak güzel bir örnek

Arka planı paylaşabilir misiniz :) Ben şahsen tasarımı çok beğendim yaratıcı hoş olmuş :)
Arkadaşlar bazı ekran görüntülerinde görüyorum bir sağ bir sola en büyük karo ortasında orta boy karo var bende sadece bir büyük bir orta yan yana oluyor acaba bende o şekilde yapabilir miyim?
Ayarlar-> ekran-> 3. Kolon aktifleşiir tarzı bişey olması lazımdı yanılıyor olabilirim:hmmm

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ayarlar>Sistem>Görüntü "Ekrandaki metinlerin, uygulamaların ve öğelerin boyutu" seçeneğini %175 yapın.
Yeniden başlatılınca Ayarlar>Kişiselleştirme>Başlangıç "Daha fazla kutucuk göster"i açın.

• Beğen
Tepkiler: emz
Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
Telefonu windows 10 a güncelleyeyim dedim güncellemeler indiriliyorda %8 de yarım saattir ama wifi da veride indiriyor :blink:
Telefonu windows 10 a güncelleyeyim dedim güncellemeler indiriliyorda %8 de yarım saattir ama wifi da veride indiriyor :blink:
Telefonu kapatıp açtım düzelmedi sıfırlamammı lazım illa.

bayon

Üye
Xioami için Windows 10 Mobile yapı 10240 yayınlanıyor

dakamon

dakamon

Üye
Valla win 10 un son sürüm slow yükledim. Sabah yüzde 100 ile çıkıyorum şu an hiç ama hiç kullanmadığım halde Batarya %32 hiç wifi bağlantısı olmadı. 3g açık hep.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Valla win 10 un son sürüm slow yükledim. Sabah yüzde 100 ile çıkıyorum şu an hiç ama hiç kullanmadığım halde Batarya %32 hiç wifi bağlantısı olmadı. 3g açık hep.
Bende son yapı fast sürüm yüklü.
Sabah 7.30da %100 olarak aldım, 12 saati geçmiş ve şu an %55...

cadde19

cadde19

Üye
Bende de slow yüklü ve banabşarj çabuk bitiyor gibi geldi.
Tavsiyesi olan var mı ?
Bu arada bugün güncelleme beklenmiyor mu yahu.
Millet sanki ağzının payını almış gibi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bende de slow yüklü ve banabşarj çabuk bitiyor gibi geldi.
Tavsiyesi olan var mı ?
Bu arada bugün güncelleme beklenmiyor mu yahu.
Millet sanki ağzının payını almış gibi.

Perşembe-Cuma hareketlilik olur diye bekliyoruz :hmmm

mTalk'tan gönderildi

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Facebook Beta, dünkü güncelleme ile Continuum desteği kazandı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, suyunsesi, Murat Alper ve 5 diğerleri

ArMaGeDdOn_87

Üye
Bende son yapı fast sürüm yüklü.
Sabah 7.30da %100 olarak aldım, 12 saati geçmiş ve şu an %55...
saat 14:30 %100 şarj-saat 23:30 genelde aynı kullanım %20 kalıyor ancak 5 saat telefonu sadece saate ve bildirimlere bakmak için meşgul ediyorum,kullanmıyorum yani,yani sizin şarj durumu çok iyi gözüküyor

Üst Alt