Yardım Htc one m8

Sponsorlu Bağlantılar

mhtbb65

mhtbb65

Üye
    Konu Sahibi
Htc one m8
Arkadaşlar htc one m8 telefonum var. Lolipop yazilimindan bata rahatsız oldum. Az parada vermedim buna . Kitkata dönme şansım varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Odin dosyasını yükleyin ve tüm HTC tarafından yayınlanan resmi USB sürücülerini indirip bilgisayarınıza kurun. Ardından telefonunuzu kapatın ve tekrar download modunda açın. Daha sonra Odin programını çalıştırın. Odin ekranında yer alan ID:COM kısmında cihazınız görünecektir.Yine Odin ekranında yer alan AP kısmından indirmiş olduğunuz resmi sürüm dosyasını seçin ve Start butonu ile işlemi başlatın.

İşlem bitene kadar bekleyin. İşlem bittiği zaman Odin ekranında ID:COM kısmının üstünde yeşil renkte PASS uyarısı çıkacaktır.

• İşlem bittiği zaman telefonunuzu tekrar kapatın.
  • Bu defa cihazınızı recovery modunda yeniden başlatın.
  • Recovery menüsü içerisinden Wipe data/Factory reset işlemini yapın. (Bu işlem cihazınızı sıfırlayacaktır!)

• Beğen
Tepkiler: sedat5453
mhtbb65

mhtbb65

Üye
    Konu Sahibi
Bana dosyaların linkini atabilirmisiniz. Cihaz kilidi falan varmış onlar nasıl olacak

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Aratarak hepsini bulabilirsin.

artistsefa

artistsefa

Üye
Merhaba arkadaşlar benim htc one m8 var arama gelince hoparlör otomatik açılıyor ekran döndürme kapalı ekran dönüyor araç modu kapalı olduğu halde açılıyor reset attım faktory reset yaptım yine aynı sorunu yaşıyorum

mhtbb65

mhtbb65

Üye
    Konu Sahibi
Hangi yazılım var telefonda

mhtbb65

mhtbb65

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim lolipoptan. Dolayı bunlar. Kaç arkadaşım bu yüzden degisti.bakalım marsmallow gelecek düzelecek gibi

Üst Alt