Galaxy S4 Mini İ9190 CM12.1 Lollipop 5.1.1 (Official Nightly Güncelleme 25.06.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

12GEORGE21

Üye
Onay için teşekürler :)
romu indirip yükledim ama rootlu pragramları kullanamıyorum telefonu yeniden mi rootlamam lazım ve ayarlardan root kullanımını actıgım halde root isteyen uygulamarı calıştırmıyor yeniden mi rootlamam lazım ?
Onay için teşekürler :)
romu indirip yükledim ama rootlu pragramları kullanamıyorum telefonu yeniden mi rootlamam lazım ve ayarlardan root kullanımını actıgım halde root isteyen uygulamarı calıştırmıyor yeniden mi rootlamam lazım ?

sado57t

Üye
google player durduruldu hatası alıyorum cm 12.1 kurdum dil ayarları kısmında bu uyarıyı alıyorum sürekli
merhaba google play durduruldu hatası alıyorum sürekli

berefast

Üye
İyi günler romu güncellerken telefon oto güncellemeyi kabul etmiyo elle flashlayıncada içindeki herşey siliniyo neden olabilir

ErSin9006

Üye
berbat bişey telefon ile konuşurken konuşmanız uzun sürüyorsa cm simgesi çıkıyor ve telefonunuz kesiliyor kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Dn@

Dn@

Üye
2 aydır bu romu kullanıyorum yanlış anlaşılmaların aksine harika bir rom 5.1.1'i çok rahat yaşarsınız. Tavsiye ederim Tek sıkıntım gelen bildirimler de 1 2 3 diye uygulamanın üzerinde çıkmaması aksi halde gerçekten performans görsel ve şarj konusunda oldukça iyi.

androfilex

androfilex

Üye
2 aydır bu romu kullanıyorum yanlış anlaşılmaların aksine harika bir rom 5.1.1'i çok rahat yaşarsınız. Tavsiye ederim Tek sıkıntım gelen bildirimler de 1 2 3 diye uygulamanın üzerinde çıkmaması aksi halde gerçekten performans görsel ve şarj konusunda oldukça iyi.
Ne kadar ekran süresi alıyorsun?

Dn@

Dn@

Üye
Benm batarya bozuk olmasina ragmen 1 bucuk gune yakin kullaniyorum oyun oynamdan oyun oynadgm zaman ise 1 gunu gayet rahat atiyor bunu arkadsimda yukledim oda memnun kaldi

androfilex

androfilex

Üye
Benm batarya bozuk olmasina ragmen 1 bucuk gune yakin kullaniyorum oyun oynamdan oyun oynadgm zaman ise 1 gunu gayet rahat atiyor bunu arkadsimda yukledim oda memnun kaldi
Kaç saat ekran süresi aldığını merak ediyorum

Dn@

Dn@

Üye
Ekran suresi derken ?

androfilex

androfilex

Üye
Ekran suresi derken ?
Ayarlar» Pil» Ekran burada kaç saat ekran süresi aldığın yazar. Şarjı tamamen doldurup %15 olana kadar kullan. Kaç saat ekran süresi aldığını yaz.
Emir cümlesi gibi oldu kusura bakma. Bu bilgileri paylaşırsan sevinirim

melih161

melih161

Üye
Kişiler rehberimin yedeğini yüklücem ama Kies3'te cihazı görmüyor, o zaman titanium backup'tan yüklüyorum ama rehberimdeki kişiler bir türlü çıkmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

androfilex

androfilex

Üye
Kişiler rehberimin yedeğini yüklücem ama Kies3'te cihazı görmüyor, o zaman titanium backup'tan yüklüyorum ama rehberimdeki kişiler bir türlü çıkmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Custom rom kulllandığın için görmüyor olabilir.
Google play e Sms cal log backup yazarsan işini görecek onlarca uygulama çıkar

Dn@

Dn@

Üye
arkadaşlar bu rom a uyumlu xposed installer var mı?
GT-I9190 3G
cm 12.1-20151117-SNAPSHOT-YOG7DA01K3-serrano3gxx 5.1.1

by-pegasus

Üye
arkadaşlar bu rom a uyumlu xposed installer var mı?
GT-I9190 3G
cm 12.1-20151117-SNAPSHOT-YOG7DA01K3-serrano3gxx 5.1.1

Zip şeklinde bi dosya cardı onu yükleyince oluyordu

Üst Alt