LG G3 Resmi Cyanogenmod 12

Sponsorlu Bağlantılar

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
Resmi Cyanogenmod 12
LG G3 D855 için Cyanogenmod 12 günlük güncellemeleri resmi olarak cyanogenmod sitesinde yayımlanmaya başladı.

Xda konusu

Cyanogenmod indirme linki

Değişiklik listesi [/URL]

Yüklenişi
Root ve custom recovery gerektirir
Recoveryden wipe system/data/cache yapın
Sdcard'dan ROM dosyasını secip yukleyin
Halı hazırda cm12'de iseniz sadece wipe dalvic cache/cache yapın

Son düzenleme:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
rom yükleme ve detayları hakkında bilgi verirseniz sağlıklı bir konu olur aksi halde konu silinecektir. Teşekkürler

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
yükleme adımlarını ekledim hocam. rom sade cm12 yazılımıdır herhangi bir değişiklik veya mod barındırmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
ClaweRa

ClaweRa

Üye
Root konusunda yardimlarinizi rica edebilirmiyim
Daha evvel xperia z ye cm yuklemistim orda boot imajini flashliyorduk burda nasil bir islem yapmamis gerekiyor acaba

Invoke

Invoke

Üye
Root konusunda yardimlarinizi rica edebilirmiyim
Daha evvel xperia z ye cm yuklemistim orda boot imajini flashliyorduk burda nasil bir islem yapmamis gerekiyor acaba

Kerneli zaten zipin içinde rom ile birlikte flashlar. Romu yükleyince de zaten rootlu olur. İhtiyacın olan şey custom recovery.

Misafir

lg g3 e cyanogenmod kurunca şarj süresinde artma gözükür mü?

emo074

Üye
orjinal 5.0 rom ile bunun farki nedir?

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
bu google ve lg uygulamalarindan ve cogu system dosyasindan arindirilmis sade android yazilimi. performansa yonelik bir yazilim. haliyle birazcik daha hizli sarj tuketebilir.

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
Bu site harika ya í ½í±â¤

vegatablo

vegatablo

Üye
Arkadaşlar telefonum stock türkiye romlu rootlu ve twrp yüklü cm nin son sürümünü indirdim fakat dosyayı flashlarken hata veriyor yüklemiyor dosyayı tekrar indirdim yine hata verdi bir önceki sürümü indirdim yine hata verdi gapps dosyasını yüklüyor cm12.1 i yüklemiyor ne yapmalıyım?şimdiden sağolun

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
TWRP'nin son çıkan sürümünü yükle.

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
благодаря

reaurora

reaurora

Üye
    Konu Sahibi
baylar cyanogenmod 13 kullananlar varsa şunu önermek istiyorum. telefonda herhangi bir yerde hata ile karşılaşırsanız mutlaka CM sistemine rapor gönderin. aynı günde hatayı onarıyorlar veya hata veren uygulamayı düzeltinceye kadar devre dışı bırakıyorlar

Üst Alt