Sivilce sorunu..

Sponsorlu Bağlantılar

Nozomyena

Üye
    Konu Sahibi
Sivilce sorunu..
Sivilcem öyle çok yoktur hatta şuan bi tane tam 2 kaşımın ortasında var bi tane ve ordan hiç eksik olmaz kendisi sürekli respawn olur.

Gülsuyu tavsiye ettiler sizce yararlı olur mu? Bunlardan kökten kurtulmak istiyorum bide biotenin at kestanesi kremi var araştırmadan etmeden onu sürdüm yüzüme çok fena yaktı ( naneli ) sonradan okudum sivilceye yarıyormuş..

Kafam çok karışık kurtulmak istiyorum ne tavsiye edersiniz?

Şimdiden teşekkür ediyorum umarım konuyu dogru yere açmışımdır.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En çok duymuş olduğum yöntem limon ile tarçın yöntemi yani şu;

Bir çay kaşığı tarçın(silme) ve üzerine 5-6 damla dimon damlatıp kürdan yardımı ile karıştırıyorum (ilk denememde 10-11 limon damlatmıştım ama cildim karma ve hassas olduğu için çok yanma yaptı ve limonu azalttım
siz de cilt tipinize göre bunu ayarlayın ...

Çok bastırmadan,tarçınlar sivilcenin üzerine yapışacak kadar bastırarak sürün (TAHRİŞ ETMEYİN AMA DİKKAT)
20 dakika kadar beklettikten sonra kurumuş olan tarçını önce masaj yapar gibi ovarak dökün ,daha sonra ılık su ile durulayın .

Ancak yaşınıza baktığımda profilde henüz 17 olduğunu görüyorum, bu tip sıkıntıların ergenlik döneminde oldukça normal olduğu bilinmekte. Bu yüzden sıkıntı yapmayın kendinize.

Jus7ice

Jus7ice

Üye
zeytinyağı içerikli bir sabun vardı düzenli olarak yıkandığında iyi geldiğini biliyorum

• Beğen
Tepkiler: ogzhntrc

Üst Alt