Androidde zirve olanlar bi baksin

Sponsorlu Bağlantılar

Kucukkurt12

Üye
    Konu Sahibi
Androidde zirve olanlar bi baksin
Arkadaslar gecen bi arkadasim anlatti gozumun onundede bunu yapti bi android program var kisinin sadece cep telefonunu yazarak o kisinin hangi bankada hesabi oldugunu nerden kredi cektigini felan buldu resmi dairede hangi islemleri yaptiysa hepsini doktu ortaya ve ben ona sordugumda google playde bulamazsin dedi bulmanda zor dedi bana soylemedi lutfen su programi bilen varsa adini yazabilirmi ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Başlık konuyu kısaca anlatmalı. Bu şekilde hatalıdır, değiştirin.

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Kendi Cep şubesi programını kullanıyordur, çok bilmiyorsan şaka yapmıştır diye düşünüyorum kafasına göre numara yazıp kimsenin hesap bilgilerine erişemez.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Kendi Cep şubesi programını kullanıyordur, çok bilmiyorsan şaka yapmıştır diye düşünüyorum kafasına göre numara yazıp kimsenin hesap bilgilerine erişemez.
Katılıyorum
Arkadaşın seni kandırmıştır

Invoke

Invoke

Üye
Feyk.

Kucukkurt12

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardesim babamin numarasini verdim adam babamin herseyini doktu ortaya en son hangi bankada islem yaptigina kadar

Shay-Patrick-Cormac

Shay-Patrick-Cormac

Üye
zirve :hmmm

55EnGizli

Üye
Arkadaslar gecen bi arkadasim anlatti gozumun onundede bunu yapti bi android program var kisinin sadece cep telefonunu yazarak o kisinin hangi bankada hesabi oldugunu nerden kredi cektigini felan buldu resmi dairede hangi islemleri yaptiysa hepsini doktu ortaya ve ben ona sordugumda google playde bulamazsin dedi bulmanda zor dedi bana soylemedi lutfen su programi bilen varsa adini yazabilirmi ?
Bida gösterirken telgonu bi şekilfe elindwn al prog ismine bak (:$