Galaxy S3 i9300 Hiui6 Final [18.08.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce CM alt yapısına geçelim mi?

• Evet

Kullanılan: 17 58.6%
  • Hayır

Kullanılan: 12 41.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .

Abramz

Üye
WhatsApp ta sıkıntı mı var?Birde kok iznini veremedim, izinler kısmında yok.
Ayrıca cpu hızını nereden ayarlayabilirim?

Son düzenleme:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
WhatsApp ta sıkıntı mı var?Birde kok iznini veremedim, izinler kısmında yok.
Ayrıca cpu hızını nereden ayarlayabilirim?
Ne tür sıkıntı var? Kök izni için önceki yorumlarda anlatım yaptım. Cpu hızını ayarlayamazsınız. Kernel o desteği vermiyor. Farklı kernel veya uygulama kullan

Abramz

Üye
Ne tür sıkıntı var? Kök izni için önceki yorumlarda anlatım yaptım. Cpu hızını ayarlayamazsınız. Kernel o desteği vermiyor. Farklı kernel veya uygulama kullan
Kök ve WhatsAppı hallettim, cpu hızını siz ddeğiştirmediyseniz yani 1.4 ise sorun yok.
Merak ettiğim diğer bir konu mesela nova launcherı ana başlatıcı olarak atayamıyorum, birde şarj barının yanına yüzdelik değeri de ekleyebilirsiniz.Tesekkurler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kök ve WhatsAppı hallettim, cpu hızını siz ddeğiştirmediyseniz yani 1.4 ise sorun yok.
Merak ettiğim diğer bir konu mesela nova launcherı ana başlatıcı olarak atayamıyorum, birde şarj barının yanına yüzdelik değeri de ekleyebilirsiniz.Tesekkurler
Farklı başlatıcı seçmek için ayarlar / uygulamalara gir en altta varsayılan ayarlar var ona tıkla başlatıcı bölümündrn yükledigin başlatıcıları seçebilirsin. Pil yüzdesi için ayarlar / diğer / pil bölümüne girip pil göstergesini yüzdelik yap

Abramz

Üye
Farklı başlatıcı seçmek için ayarlar / uygulamalara gir en altta varsayılan ayarlar var ona tıkla başlatıcı bölümündrn yükledigin başlatıcıları seçebilirsin. Pil yüzdesi için ayarlar / diğer / pil bölümüne girip pil göstergesini yüzdelik yap
Eyvallah

mkarahanlı

mkarahanlı

Üye
ekran kilitlendikten sonra ekran kendiliğinden açılıyo
bir de power tuşuna kilitlemek için bastığımda uzun gibi algılayıp kapatma şeçenekleri geliyor

homemade

Üye
şu alt sanal tuş ekleme şeyini s2 de kullanabilirmiyim ?

tdd46

tdd46

Üye
romu iki kere kurdum.ilk kurdugumda daha stabildi. aynı şekilde hiç bir değişiklik yapmadan ikinciye de kurdum ama donmalar var. Sebebi neolabilir ?
telefonun genel olarak ses seviyesi stock romlara göre az gibi. Nasıl arttırabilirim.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
romu iki kere kurdum.ilk kurdugumda daha stabildi. aynı şekilde hiç bir değişiklik yapmadan ikinciye de kurdum ama donmalar var. Sebebi neolabilir ?
telefonun genel olarak ses seviyesi stock romlara göre az gibi. Nasıl arttırabilirim.
Nerelerde donma yapıyor mesela?
Onceki yorumlarda ses nasıl arttırılır anlattım

• Beğen
Tepkiler: tdd46
tdd46

tdd46

Üye
Nerelerde donma yapıyor mesela?
Onceki yorumlarda ses nasıl arttırılır anlattım
ayarlardan sesini arttırdım ama eski seviye de değil gibi boeffla karnel ile tavsiye eder misiniz bu romu ?
chorme da gezerken ya da herhangi bi programda işlem yaparken rem şişip atıyor arayüz yeniden başlatılıyor.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
ayarlardan sesini arttırdım ama eski seviye de değil gibi boeffla karnel ile tavsiye eder misiniz bu romu ?
chorme da gezerken ya da herhangi bi programda işlem yaparken rem şişip atıyor arayüz yeniden başlatılıyor.
Tarayıcıda gezerken ram çok harcıyor o yüzden arayüz yeniden başlıyor. Gelişen teknoloji ile 1 gb ram'e sahip cihazlarda web sitelerini açmak ram yetersizliğine neden oluyor ama başka yerde ram yetersizliğine rastlamadım. Farklı kernel hiç denemedim. deneyen arkadaşlar bilgilendirirse daha iyi olur

• Beğen
Tepkiler: tdd46

mertbos

Üye
son sürümü varolanın üstüne update olarak yüklemiştim sonrasında twitterı açamaz oldum hep attı. Dün son sürümü sıfırdan yükledim yine twitterdan atıyor hiç giremiyorum uygulamaya ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
son sürümü varolanın üstüne update olarak yüklemiştim sonrasında twitterı açamaz oldum hep attı. Dün son sürümü sıfırdan yükledim yine twitterdan atıyor hiç giremiyorum uygulamaya ?
uygulamalardan twitterın önbelleğini sil öyle dene

tdd46

tdd46

Üye
boeffla karelde usb den gelen akımı değiştirerek aynı prizden dolduruyor gibi 1000 mah yapılabiliyor. Bu rom çok hoşuma gitti fakat usb den az dolduruyor. Bu özelliği bu romda nasıl yapabilirim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
boeffla karelde usb den gelen akımı değiştirerek aynı prizden dolduruyor gibi 1000 mah yapılabiliyor. Bu rom çok hoşuma gitti fakat usb den az dolduruyor. Bu özelliği bu romda nasıl yapabilirim
Evet usb uzerinden géç dolduruyor. Çözüm bulursam eklerim rom a

hayyam482

Üye
Ses sorunu için boeffla ses veya ekolayzir kullanın.
Ram yetersizliği için forumda mevcut boeffla kernel ayarlarını yapın.
Usb'den şarj sorunu içinde yine forumdaki boeffla kernel ayarlarini yapin.

tdd46

tdd46

Üye
Boeffla karnelin hangi sürümü ile uyumlu çalışıyor ki?

hayyam482

Üye
Cm11 veya omnirom u deneyin

Üst Alt