HTC One (M8) Htc One M8 Yurt Dışı Cihazlara Türkiye Rom Yükleme( Root ) Gerektirmez

Sponsorlu Bağlantılar

aşikar53

aşikar53

Üye
Windows 8.1 kullanıyorum ve bi hata falan vermiyor öylece yok oluyor

yakuzi_198

yakuzi_198

Üye
    Konu Sahibi
Sen kuramıyorsun o zaman kardeşim

aşikar53

aşikar53

Üye
kurmakda bişey yokki dedikleri ni yapıyorum alttarafı bir exe tıklıyorum bukadar ? bunun neyini yapamıyım bence sorun exe de veya benim sistemde

yakuzi_198

yakuzi_198

Üye
    Konu Sahibi
Senin sistemde olabilir diger yapanlar sorunsuz bir şekilde yapıyor hata almadan exe saglam çünkü

nefretsiz

nefretsiz

Üye
Arkadaşlar yurt dışı tüm htc one m8 cihazlara türkiye android lolipop 5.0.1 yükleyemeyenler bu adımları uygulayıp pc üzerinden s-of olmaya gerek kalmadan ota ile yapabilirler

pc win 8 yada win 7 olmasina dikkat edin

Htc sync manager indirip kuralım pc ye

Yukardaki link ten Android 5.0.1 lolipopp exe dosyasını indirelim pc ye
Ve telefonu pc ye baglayıp

Sonra verdigim linkten dosyayı indirelim telefonu pc ye usb ile baglayalım sonra o indirdigimiz lolipop rom dosyasını çalıştıralım talimatları okuyarak uygulayın cihaz güncellendiginde yeniden başlayacaktr sonra kullanmaya hazır OTA güncellemeleri otomatik geldiginde yükleyebilrsiniz orjinal rom dur

Ayrıca kendi m8 cihazlarıma da bu yöntem ile güncelleme yaptım

Ekran görüntüsü

usta çok sağolasın. sayende m8i GPE den kurtardım :)

• Beğen
Tepkiler: yakuzi_198
yakuzi_198

yakuzi_198

Üye
    Konu Sahibi
Sende sagol kardeşim

05425711590

05425711590

Üye
peki rootu kaldırdım yapsam olurmu

yakuzi_198

yakuzi_198

Üye
    Konu Sahibi
Root tamamen cihazdan kalktıysa sıkıntısız kurulum yapabilirsin kardeşim

05425711590

05425711590

Üye
anlatım linki varsa veya sen anlatsana pc ile teli bağlama fostboot nasıl gelirim

yakuzi_198

yakuzi_198

Üye
    Konu Sahibi
Cihzı yeniden başlat ekran kapanınca ses kısma ve pover tuşlarına aynı anda basılı tut bootloader açılana kadar bekle açılınca ilk gelen ekranda pover tuşuna birkez tıkla pc ye bagla tamamdr

shadowmexo

shadowmexo

Üye
Link ölmüş. Yeniler misiniz lütfen ?

05425711590

05425711590

Üye
yaptım sagul sindi android 6 gelse direkt gunceleyebilirim dilmi bide şan 57 megabaytlik bi güncelleme gelmiş indirdim şöyle diyor cihaziniz sistem yazılım kullanmakta eski yazılıma geri don ve dene
ama daha öncede vardı bu guncelleme hala kalması olurmu

shadowmexo

shadowmexo

Üye
Cihzı yeniden başlat ekran kapanınca ses kısma ve pover tuşlarına aynı anda basılı tut bootloader açılana kadar bekle açılınca ilk gelen ekranda pover tuşuna birkez tıkla pc ye bagla tamamdr
Şu Türkiye romunun güncel halini upload eder misiniz? Birde upload ettiğiniz rom için firmware de upload ederseniz süpercid ile root lu olarak ta Türkiye ruu rom a geçiş yaparız.

mugrib

Üye
kardeş link ölmüş dediler yenilemiycekmisin

05425711590

05425711590

Üye
Telefonunuzun,sistem yaziliminin degistirilmis bir surumunu çalistiriyor olabilecegini belirledik.korunmaniz icim telefonunuzu guncellestirmiyoruz.lutfen telefonunuzu resmi HTC sistem yazilımınızı degiştirmediyseniz ya da sisteminizi degistirme konusunda yardim ihtiyaciniz varsa lutfen adresindeki destek bolumu uzerinde bizimle iletisim kurum
bunu yükledim RUU_M8_UL_L50_SENSE60_MR_HTC_Europe_4.16.401.10_Radio_1.25.214500021.06G_20.68.4196t.01_F_release_417003_signed.exe teel htc one m8 t-mobile sonra yukardaki sorun çıktı bilgin varmı acaba

delen__1905

Üye
hocam dosya silinmis tekrar yukleyebilir misiniz bir de android 6 icin de ayni uygulama mumkun mu

sonmon

Üye
Arkadaşlar ben m9 kullanıyorum cihaz güncelleme almıyor marsmellow u nasıl .Kurabilirim

kadir5

Üye
5.0.1 yüklü verizon modelde olurmu

abuzer02

abuzer02

Üye
Slm kardeş benim telefonum yurtdışı AT&T htc one m7 siyah 32GB türkiye guncellemesini romunu nsl yüklerim

ibrahim001

ibrahim001

Üye
arkadaşlar benim sorunum şu.4g ile bağlantı sorunu yaşıyorum.bulunduğum yerde 4g şebeke olmasına rağmen 4g bağlantı sağlayamıyorum.telefon yurt dışı imel kayılı ama başka bi telefona ait.m8 de şebeke seçerken özellikle 4g seçeneği yok.2-3-4- otomatik seçeneği mevcut.bu sorunu nasıl aşabilirim.rom değşikliği işe yara mı.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler. marşmallov 6.0.,1

Son düzenleme:

Üst Alt