Zenfone 2 Alınır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Zenfone 2 Alınır Mı?
Selamlar yeni telefon alacağım sizin görüşlerinizi merak ettim Vatan'dan Zenfone 2 16/32 gb modellerinden birini alacağım ne dersiniz alınır mı?

Isınma kasma donma çökme sorunu vs var mı?

Beni cihaz hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Karavelaa

Üye
Selamlar yeni telefon alacağım sizin görüşlerinizi merak ettim Vatan'dan Zenfone 2 16/32 gb modellerinden birini alacağım ne dersiniz alınır mı?

1500 TL ye kadar bütçe olanlara zaten Zenfone 2 öneririm.Kalite bir kere cihaz.Garantide hiçbir şekilde sorun yaşamazsın bence.Ne için kullanmayı planlıyorsun cihazı.

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
1500 TL ye kadar bütçe olanlara zaten Zenfone 2 öneririm.Kalite bir kere cihaz.Garantide hiçbir şekilde sorun yaşamazsın bence.Ne için kullanmayı planlıyorsun cihazı.

Genel kullanım iş /(arada) oyun amaçlı

Karavelaa

Üye
İphone 4si kimse önermediğine göre mecburen zenfone a bakıyorum
4s olmaz zaten.Zenfone2 iyidir.Bazıları tasarımda kötü diyor ama ben şahsen tasarıma bakmam içine bakarım.Sende böyleysen alabilirsin yani.

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Harnavala61

Harnavala61

Üye
zenfone 2 güzel ama biraz ağır ve kaba ama perfomans bakımında iyi cihaz

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Paran Varsa Alınır Paran Yoksa Alınmaz :tebessüm:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
elime çok kaba durdu o yüzden iphone 4s duşundum onuda kimse onermedi

Maks. 1500 tl :)
Bence Fena Sayılmayan Cihaz Vatanda 4 GBsi 1.300 Mu Ney Bence Alırsan Oradan Al Derim Altını Alma 3 GB Olanı Yani 5 Kullandımda Güzeldi Bence Yani Azda Olsa Kullandım İntelin İşlemcisi İYi İş Çıkartıyr Snaırım

Harnavala61

Harnavala61

Üye
zenfone 6 al ben kullandım ve hiç sorun yaşamadım oyun canavarı (:

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Bence Fena Sayılmayan Cihaz Vatanda 4 GBsi 1.300 Mu Ney Bence Alırsan Oradan Al Derim Altını Alma 3 GB Olanı Yani 5 Kullandımda Güzeldi Bence Yani Azda Olsa Kullandım İntelin İşlemcisi İYi İş Çıkartıyr Snaırım

3gb derken hocam

triss

Üye

zenfone 2 çok güzel telefon ama, çok iyi bakman gerekir.Ne yap et servisin eline düşme bu konuda nette sıkıntı yaşayanlar varr

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Servisin neresi olduğuna bağlı olarak değişir sıkıntı yaşanması. Asus servis ve garantide mağdur etmez. Cihaza gelince, o fiyat aralığında alınacak en iyi cihazdır donanım olarak pişman etmez. Zenfone 5 kullanıyorum, harika bir cihaz.

cloudcomp

Üye
    Konu Sahibi
Servisin neresi olduğuna bağlı olarak değişir sıkıntı yaşanması. Asus servis ve garantide mağdur etmez. Cihaza gelince, o fiyat aralığında alınacak en iyi cihazdır donanım olarak pişman etmez. Zenfone 5 kullanıyorum, harika bir cihaz.

Stabilitesi nasıl hocam
zenfone 2 çok güzel telefon ama, çok iyi bakman gerekir.Ne yap et servisin eline düşme bu konuda nette sıkıntı yaşayanlar varr

O konuda sıkıntı olmaz sanırım çunku hep temiz kullandım cihazları
RAm Yani Birisi Ucuz 1.100 Diğeri 1.300 Yani Özellikleri Düşük Birisinin Buradan Bakabilirsin

Hmm anladım hocam

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
GodMode

GodMode

Üye

Arkadaşları yanlış bilgilendirmeyelim. 16 GB olan cihazın RAM'i de 4 GB. Tek farkı QuickCharge destekleyen adaptörün kutu içerisinde olmaması ve işlemcisinin 1.8 Ghz olması. Benim elimde de ZenFone 2 32 GB var telefonun şuana kadar hiiiiiç takıldığını görmedim, rastlamadım. Kamerası çoğu cihazdan iyi ayrıca onu da belirteyim. Kesinlikle 32 Gb modeli alınmalı diyorum. Aklına takılan başka sorular varsa sor yardımcı olurum.

Üst Alt