Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
o değil mobil sürümü pc sürüme benzetirlerse mühteşem olur :D

• Beğen
Tepkiler: emz

Invoke

Invoke

Üye
o değil mobil sürümü pc sürüme benzetirlerse mühteşem olur :D

Zaten benziyor?

------

Bu arada cidden microsoft neredeyse herkese Windows 10 u bedava dağıtacak ama mobile a gelince para verip alınan lumialarına 0cretli mi yapacak? Hiç olur mu öyle şey. İlk listeyi vermişler, ücretsiz demişler. İkinci liste için yine ücretsiz derler. Ücretsize vurgu yapmaya çalışıyorlar. Sadece 520 falan eksik olsa listede, hadi belki korkulur ama 1520 yoksa 1520 değil, liste eksiktir. :D
Ve Türkçeyle alakası da yok İngilizce metinde de aynı şey yazıyor ve insanlar acaba diye düşünmüş.

braayn

braayn

Üye
Tatile çıktım ortalık karışmış :) neyse ben havuza döneyim buralar 40' derece yanıyor ..Haftaya buralardayım..

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve bozkirdangelen

salihoglu1

Üye
Arkdaşlar bu w 10 da pin kodunu kaldırma ekranını ben bulamadım,her açılışta pin soruyor
Hattı yeni aldım demişsin,eğer sim pin kodu ise bahsettiğin,sim ve hücresel ayarlarının altında pini aktif ya da deaktif edebilirsin

Bay H

Bay H

Üye
Dün ortalığı karıştıran listeyi artık hiç dert etmenize veya aklınızda soru işareti olmasına gerek kalmadı. O cihazlar yalnızca güncellemeye ilk erişecek cihazlar, sadece onlar almayacak güncellemeyi :spr

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve sfgnrl
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Dün ortalığı karıştıran listeyi artık hiç dert etmenize veya aklınızda soru işareti olmasına gerek kalmadı. O cihazlar yalnızca güncellemeye ilk erişecek cihazlar, sadece onlar almayacak güncellemeyi :spr
Aynen dün de açıkladığım üzere o listede in-market cihazlar denilen satışına devam edilen cihazlar var. Microsoft basın sözcüsü de konuya resmi olarak açıklama getirdi.

This is an initial list of in-market devices to receive the Windows 10 update. It is our ambition to bring Windows 10 to all Lumia devices running Lumia Denim software, noting that some features will vary, based on the hardware specifications.”

That means that the devices listed will be thefirst to be upgraded to Windows 10 Mobile - but not the only ones:

• Lumia 430
  • Lumia 435
  • Lumia 532
  • Lumia 535
  • Lumia 540
  • Lumia 640
  • Lumia 640 XL
  • Lumia 735
  • Lumia 830
  • Lumia 930

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Sensation ve dücane
yuvanacuu

yuvanacuu

Üye
Sıradaki yapı 10240 olup haftaya yayınlanacakmış

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Aynen dün de açıkladığım üzere o listede in-market cihazlar denilen satışına devam edilen cihazlar var. Microsoft basın sözcüsü de konuya resmi olarak açıklama getirdi.

This is an initial list of in-market devices to receive the Windows 10 update. It is our ambition to bring Windows 10 to all Lumia devices running Lumia Denim software, noting that some features will vary, based on the hardware specifications.”

That means that the devices listed will be thefirst to be upgraded to Windows 10 Mobile - but not the only ones:

• Lumia 430
  • Lumia 435
  • Lumia 532
  • Lumia 535
  • Lumia 540
  • Lumia 640
  • Lumia 640 XL
  • Lumia 735
  • Lumia 830
  • Lumia 930
Lumia 930un piyasada olması yalan. Hiçbir yerde yok :D bu arada benim 930 hala serviste 17 gün oldu

saynesim

saynesim

Üye
Vallahi şuan kuş adasındayım yapı filan düşünmüyorum

• Beğen
Tepkiler: ON9
4MaGuS

4MaGuS

Üye
3 gündür magazaya giremiyorum ne yaptıysam olmadı bölge değiştirdim soft reset yaptım galiba yeni yapı gelene kadar böyle idare edicem

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
bu arada Türkçe Cortana için türkçeleştirme çalışmalarının başladığına dair bugün bir haber okudum.
bu da demek oluyor ki Windows 10 mobile nin son sürümüne kavuşabilir.

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve sahanemir
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
bu arada Türkçe Cortana için türkçeleştirme çalışmalarının başladığına dair bugün bir haber okudum.
bu da demek oluyor ki Windows 10 mobile nin son sürümüne kavuşabilir.
Allah rızası için kaynak ver :D özeldende atabilirsin :D

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Allah rızası için kaynak ver :D özeldende atabilirsin :D
Bakıyorum.
Bugünkü Hurriyet Gazetesi Sayfa: 13
5 Milyon kişiyle geliştirildi başlığının son pragrafında..

"Sesli asistan Cortana için türkçeleştirme çalışmaları başladı diye konuştu..
Konuşan:
Microsoft ortadoğu ve afrika windows pazarlama Direktörü ONUR GÖRÜR..
Konuşma Yeri: Dubaide düzenlenen tanıtma toplantısı

Bu haberleri okuduğumda microsoft un yeni lumia cihazları piyasaya sürerken neden ağırdan aldığını anlıyor gibiyim.
Sanki windows 10 mobile nin nihai sürümüyle beraber bir şeyleri değiştirmeyi ve atılım yapmayı hedefliyor gibi..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ceza87
BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Bu hafta da boş geçtiler mobili.neyse.pc için biraz ara verip mobile dönerler artık diye umut ediyorum

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Gençler küçük bir güncelleme gelecek heyecan yapmayın. :ehe

caner1010

Üye
bir kaç sorun hala var :D

yanlış anlaşılmasın ama neden bütün mesajlarınızın sonunda gülücük var...bizlere yeri zamanı geldiğimizde bilgi,sorun ve deneyimlerimiz bu forumda paylaşıyoruz.. ama dikkat ediyorum özellikle sizin mesajlarınızın sonunda hep sırıtan bi şekil...amacım sorgulamak yada yargılamak değil, Allah da gülümsemenizi eksik etmesin..Ama ülke olarak zor geçirdiğimiz,üzüldüğümüz bazende ağladığımız bu günlerde mesajlarınızın sonuna şu şekli koymanız sinirimi bozuyor..Admin arkadaşlar belki bunu yazmamın yeri burası değil,gerekli görürlerse mesajımı silebilirler yada bana cezada verebilirler..sadece rahatsız olduğum bu durumu ifade etmek istedim..

• Beğen
Tepkiler: skynet
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Üst Alt