bellek writen olmadı hatası

Sponsorlu Bağlantılar

hançer

hançer

Üye
    Konu Sahibi
bellek writen olmadı hatası
dün sony vavio laptop'uma fifa 2015 yükledim ***** yaptıktan sonra oyunu açmak istedim ancak
ACTİVATİON64.dll hatasını verdi bu dll bulup yükledim lakin ondan sonrada bellek writen olmadı hatasını verdi ne yaptıysam olmadı sadece fifa 2015 te bu problemle karşılaşıyorum çözüm önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
dün sony vavio laptop'uma fifa 2015 yükledim cra ck yaptıktan sonra oyunu açmak istedim ancak
ACTİVATİON64.dll hatasını verdi bu dll bulup yükledim lakin ondan sonrada bellek writen olmadı hatasını verdi ne yaptıysam olmadı sadece fifa 2015 te bu problemle karşılaşıyorum çözüm önerilerinizi bekliyorum

ekran görüntüsü atarsanız daha kolay yardım bulabilirsiniz

hançer

hançer

Üye
    Konu Sahibi
bence kurmana gerek yok indir pes 13 oyna elmiş geçmiş en iyi futbol oyunu bence fazla sistemde gerektirmiyor hem ;)
fifa 15 daha iyiymiş hem o kadar uğraştım yüklemek için :9

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
başkalarının da başına gelmiş ve çözümü bulabilen yok ne yazık ki :/ başka bi oyun oynucan artık pes 15 çıktımı bilmiyorum çıktıysa onu deneyebilirsin.

hançer

hançer

Üye
    Konu Sahibi
başkalarının da başına gelmiş ve çözümü bulabilen yok ne yazık ki :/ başka bi oyun oynucan artık pes 15 çıktımı bilmiyorum çıktıysa onu deneyebilirsin.
neyse ben en iyisi 2 saatlik oyun hakkımdada lys ygs çalışayım ya da yüzerim en iyisi yüzeyim

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Baska bir ***** yukle

Üst Alt