Uygulama ClashBot C# 7.5 [VIP/Premium] [LOADER UPDATE (V0.13) 27.07.2015

Sponsorlu Bağlantılar

ozkan1979

ozkan1979

Üye
    Konu Sahibi
ClashBot C# 7.5 [VIP/Premium] [LOADER UPDATE (V0.13) 27.07.2015
clashbot 7.5 vip sürüm bedava ***** lı ve full olarak kullanabilirsiniz

paralı vip sürüm bedava

indirme linki:

Exclusive Loader Instructions:

• Download my ClashBot pack
  • Run 'Exclusive_CB_Loader_0.13.exe' as an Administrator
  • Press 'Start'
  • Run ClashBot and ensure injector status is green
  • Log in with any credentials
  • DON'T CLOSE THE INJECTOR
TIPS

• Run as Administrator
  • Turn off antivirus (test without)
  • Make sure the news doesn't load in clashbot
  • Make sure port 80 is not being used

broken yeni sürüm 3,2 türkçe yapılandırmadan türkçe dilini seçin orjinal bot

game bot orjinal

xclusive Loader Instructions:
  • Download my ClashBot pack
  • Run 'Exclusive_CB_Loader.exe'
  • Run ClashBot and log in with any credentials

Exclusive_CB_Loader.exe dosyasını çalıştırıyoruz
ve botu çalıştırıp oyun girişi kullanıcı girişi yapıyoruz vip sürümü bedava kullanıyoruz

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

pemaxs

Üye
virüs totol yapsaydın keşke ustat

ozkan1979

ozkan1979

Üye
    Konu Sahibi
virüs totol yapsaydın keşke ustat
güvenilir yerden aldım
ben kullanıyorum gayet iyi çalışıyor
siz yapın vürüs total varmı ben anlamam nasıl yapılıyor
bu işten anlayan kişiler bilir bazı programlar craclandıgında dosyaları vvürüs gibi algılaya bilir
orjinal aldıgım siteyi vereyim binlerce kişi yüklüyor teşekkür ediyor
bakabilirsiniz

eyupmems

Üye
kolay gelsın ücretsiz olanı normal kullanıyo idim sıkıntı yoktu ama bu vip sürümü indirdim (auth Cannot to server:uzaktan sunucu baglanılmıyo ) sıkıntı nedir acaba arkadaşlar..

Neo59

Üye
Çok teşekkürler.

stuxnet

stuxnet

Üye

Böyle bi sorun var yardımcı olabilecek ? Diğer versiyonlardada aynısnı yapıyordu..

_sniper_

Üye
clashbot 7.5 crackli versiyonu çıktı üye olamadım konuyu açan arkadaş update edersen süper olur :)

stuxnet

stuxnet

Üye
Sorunumla ilgilenilse keşke..

ozkan1979

ozkan1979

Üye
    Konu Sahibi
hemen yapayım ilk konuya

stuxnet

stuxnet

Üye

Hala yardımcı olabilecek biri yok mu?

vaterfa

vaterfa

Üye
zoom out yaptiktan sonra bot calismaya devam etmiyor rasgele bina secip duruyor, bu sorunu yasayan var mi

_sniper_

Üye
clashbot v7.5 crackli sürümünde sorun var sanırım bende de bir yerden sonra duruyor herhangi bir şey yapmıyor :(

ozkan1979

ozkan1979

Üye
    Konu Sahibi
konu tekrar güncellendi arkadaşlar kullananlar yorum yazabilirmi

ruckheim

Üye
Bilgisayarla mı yapılıyor anlatır mısınız

lotco

Üye
İlk defa bot kullanan biriyim. Botu 1 gündür kullanıyorum. %100 verimle çalışmıyor, ya da ben çalıştıramadım. Kursörü ekranda bırakmamak gerekiyor, yoksa aynı yere tıklayıp duruyor. Bi de bot çalışırken oyuna müdehale etmeyin, aklı karışıyor ;) Şimdiye kadar gözlemlediğim kadarıyla %80 başarılı diyebilirim. Asker basarken bekleyebiliyor. O yüzden asker üretimi uzun sürebiliyor. Kışla dolunca hemen saldırmıyor. Ama saldırırken sizin saldırı planına uygun davranıyor. Büyüleri nasıl kullanıyor ya da üretmesi nasıl sağlanıyor, onu henüz çözemedim. Bazen savunmaya takılıp saldırıdan boş döndüğü oluyor (Kimin başına gelmiyoki :P ). Genel olarak; köyün boş durmasından iyi, depoları dolduruyor, bütün gün oyun oynamak zorunda kalmıyorsun. Sıkıntıları ise telden bağlanınca otomatik olarak bluestacks'teki oturumu kapattığı için bot devre dışı kalıyor. Bilgisayarın bağlı olduğu internet kesildiği anda oyunla bağlantı kesildiği için bot çaresizce devre dışı kalıyor. Sanırım botu tasarlayan arkadaşların internet kesintisi gibi bir sorunu olmadığından bunu düşünememişler :)
İlk izlenimlerim bunlar. Zamanla yine yazarım.

ruckheim

Üye
Bilgisayar kullanmadan çalışmıyor bu yardım eder misiniz

eritroblastosisfetalis

Üye
Sıkıntıları ise telden bağlanınca otomatik olarak bluestacks'teki oturumu kapattığı için bot devre dışı kalıyor. Bilgisayarın bağlı olduğu internet kesildiği anda oyunla bağlantı kesildiği için bot çaresizce devre dışı kalıyor. Sanırım botu tasarlayan arkadaşların internet kesintisi gibi bir sorunu olmadığından bunu düşünememişler :)
İlk izlenimlerim bunlar. Zamanla yine yazarım.

telefonuna teamviewerin mobil versiyonunu kurup bilgisayarına bağlanıp botu kontrol edebilirsin. ben öyle yapıyorum gayet sorunsuz..

Üst Alt