NoteBook Soğutucu Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
gibi şeylere bak. :D Deliklerin çok ters yerde.Hiç koymasalarmış ya. :/
Bunlarda düşünülebilir.
aslında soğutucusuz kullanabiliyorum ağır oyun oynamıyorum da yazın istiyo gene de, fanın biri soldaki büyük ızgaraya etki edebilir ama sağdaki fanlar boşa dönecek, havayı iyi dağıtan bi fan şart :( küçük deliğe de iyi etki eder

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
aslında soğutucusuz kullanabiliyorum ağır oyun oynamıyorum da yazın istiyo gene de, fanın biri soldaki büyük ızgaraya etki edebilir ama sağdaki fanlar boşa dönecek, havayı iyi dağıtan bi fan şart :( küçük deliğe de iyi etki eder

son attığıma bir bakın
@Karavelaa nasıl ? bayağı iyi bişeymiş. :yuru

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Karavelaa

Üye

technogamer2345

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba Arkadaşlar.Konu bayağıdır acık.Ben bunun üstüne tekrardan küçük bir araştırma yaptım ve beğendiğim modelleri bi toparlayayım dedim.Rpm si de kuvvetli,yeterli ve güçlü soğutma yapabilenler arasında ınfıne CM noptepal ınfınıte ile cm notepal ergostand ı karar kıldım.ınfınıte 2000 rpm uflerken ergostand galıba 1400 ufluyor.faka goldda 1800 yazıyor.ben suan sağlam markalardan ( xigmatek thermaltake cooler master zalman ) doğru düzgün modeller yaptıkları halde sağlam soğutabilecek özelliklerde olanı bulamadım bu arada goldda 2800 rpm ye bile üfleyenler var acaba bunlar nasıldır ?

linkleride vereyim

Ergostand ====

Infınıte ===

golddakiler ===

arkadaşlar lütfen giripte direk çıkanlardan olmayın artık karar kılmam lazım lutfen yardimci olun fanı dahada güçlü olan varsa direk yapistirin artık modeledemi bakmasam diyorum çünkü bıktım artık sadece facebooka girmekten,haxball oynamaktan! aman ne sistem var ya yinede bisiler oynarim diyorm