Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

nigzes1907

nigzes1907

Üye
Enerji tüketimi çok fazla. dün geceden beri telefon iki dakika soğumadı. sürekli sıcak bir vaziyetteydi. 1520'yi ilk defa sıcak gördüm :) ve ilk defa gün içinde iki kere şarja taktım. ilerde batarya problemi oluşmasın diye tekrardan 8.1 e dönüyorum. Bu sürümde en büyük sıkıntı benim için şarj süresinin azlığı oldu. Buna takmayacaksanız 1520'ye her türlü yükleyin derim.

1 gün boyunca 8 - 10 kadar geri bildirim yaptım. 30-40 adet geri bildirimi +1'ledim. Sanırım üzerime düşeni yerine getirdim. Yeni yapıda tekrar yüklerim artık. :)
5. Yapıdan beri kullanıyorum ısınma oluyor fakat pil aynı değişen bişey yok yani dediğin pilin çabuk bitme olayı ilk yükleme sonrasında oluyor 2 gün eski haline donuyor

burakcan42

Üye
5. Yapıdan beri kullanıyorum ısınma oluyor fakat pil aynı değişen bişey yok yani dediğin pilin çabuk bitme olayı ilk yükleme sonrasında oluyor 2 gün eski haline donuyor
Hadi ya :) desene boşuna geri döndüm 8.1e :)

• Beğen
Tepkiler: nigzes1907
ko4fun

ko4fun

Üye
Windows 10 Mobile Build 10158 gelmesi yakındır hayırlısı masaüstü bitirselerde mobil el atsalar artık

Son düzenleme:
kamuraN021

kamuraN021

Üye
6 yapı bir türlü inmedi %0 da öylece

eRdaL.

eRdaL.

Üye
1320 çarklarda kaldı iki saattir hiç ilerleme yok iki kere reset attım yine aynı başka yapılabilecek bişey varmı

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Yapı şişti iyice. Cihaz aşırı geç tepki veriyor çıldırmamak elde değil

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
eRdaL.

eRdaL.

Üye
Cihaz çarklarda kaldı bir iki dakika kalıp cihazı kapatıyor

BaySerkan

BaySerkan

Üye
LSRT ile 8.1 e geri dönün aynısı banada olmuştu..

kamil5028347

kamil5028347

Üye
1 haftadır 6. Yapıyı kullanıyorum ilk başlarda mesaj geldiğinde sorun yoktu fakat 2-3 gündür mesaj geldiğinde bildirim gelmiyor çözümü varmı

Aybars1979

Aybars1979

Üye
1 haftadır 6. Yapıyı kullanıyorum ilk başlarda mesaj geldiğinde sorun yoktu fakat 2-3 gündür mesaj geldiğinde bildirim gelmiyor çözümü varmı
ara sıra saçmalıyor kafaya takmayın mesele bende bildirim merkezinden cevap verdiğim mesajlar gitmiyordu ertesi gün düzeldi genelde geçici olabiliyor sorunlar 2 ün öncede aşırı kasıyordu oda kayboldu.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
ara sıra saçmalıyor kafaya takmayın mesele bende bildirim merkezinden cevap verdiğim mesajlar gitmiyordu ertesi gün düzeldi genelde geçici olabiliyor sorunlar 2 ün öncede aşırı kasıyordu oda kayboldu.
dün önemli bir mesaj gelmiş ve ben daha yeni gördüm mesaj yazmak için girdiğimde onun dışında pek bir sorun yaşamadım bunu düzeltebilirsem iyi olur aslında

Aybars1979

Aybars1979

Üye
dün önemli bir mesaj gelmiş ve ben daha yeni gördüm mesaj yazmak için girdiğimde onun dışında pek bir sorun yaşamadım bunu düzeltebilirsem iyi olur aslında
en büyük derdin o olsun benim kardeşimin tel gitti memleketten faturasını bekliyorum servise göndermek için bakalım orada ne diyecekler.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
en büyük derdin o olsun benim kardeşimin tel gitti memleketten faturasını bekliyorum servise göndermek için bakalım orada ne diyecekler.
geçmiş olsun umarım sorun çıkartmadan yaparlar bende her türlü riski göze alarak yükledim bu yapıyı bir sorun dışında beğendim

Aybars1979

Aybars1979

Üye
geçmiş olsun umarım sorun çıkartmadan yaparlar bende her türlü riski göze alarak yükledim bu yapıyı bir sorun dışında beğendim
valla benimkide l 520 kardeşiminkide l 520 benim her yapıda yükledim sıkıntı yaşamadım ama kardeşimin kine bu ve bundan önceki yapıyı yükledim bundan öncekinde kilitlendi tel zar zor sıfırlayabilmiştim bu sefer külliyen gitti garip bir durumda sürekli restar atıyor kendi kendine aşırı ısınıyor bu sürede 0 lanmıyorda tam yüklemeye geçecek lsrt o anda yeniden restart atıyor kalıyor ne yaptımsa düzeltemedim servis yolu göründü yani.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
yönetici arkadaşlardan ya da bilen arkadaşlardan ricam mesaj bildirim alamama sorununa çözüm varmı bilgilendirirlerse sevinirim

Üst Alt