Yeni Forum Yazılımı Hakkında İlk Detaylar

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Evet ilgili sayfada teknik bir hata var inceleyeceğim tesekkurler

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Konu altlarındaki Benzer İçerikler kısmında değişikler olmuş sanırım, bu kısım gözüme çarptı da şimdi @Ozan bey, emeğinize sağlık çok şık olmuş lâkin özet metni daha da kısa olabilir, mesela 2 satır gibi bu şekilde biraz uzun mu olmuş ne :)

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Bir süre böyle denedikten sonra, kısaltma yoluna gidebiliriz bu konuda dediğim gibi bir süre anlayış isterim ve görüşleri bekleriz.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
siteye pcden girince mesaj yazarken aşırı derecede bekletme kasma falan yapıyor neden olur bu yada düzelmeyecekmi bu mesaj yazarken çok bekletiyor @Ozan

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Normalde bu tarz bir sorun yok, bilgisayar sistem özellikleri çok mu düşük? Veya birden fazla sekme aynı anda mı açıyorsunuz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Normalde bu tarz bir sorun yok, bilgisayar sistem özellikleri çok mu düşük? Veya birden fazla sekme aynı anda mı açıyorsunuz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
chrome tarayıcı kullanıyorum işyerinde 4gb ram falan var internetide hızlı sorunum şu örnek veriyorum şu mesajı yazmak için 10 saniye beklemelisiniz gibi falan diyor bazen mesajı bekletiyor yada 2 defa yazıyor aynı mesajı cevapla butonuna tıklayınca

şunu diyorum resimde kırmızı ile işaretli bir yer var orası

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Anladım normalde mesajınız gönderiliyor ama farklı bir sorun var ilgileniyorum.

Sorun düzeltildi. @muratalperr55

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Profilimize girince uyarılara bakabiliyorduk şimdi yok?

Emre

Üye
İngilizce kalmış @Ozan

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ilk resimde bir yanlış anlam var sanırım, al diye işaretli ama altındaki açıklamada gönderilmez demekte, ikinci resimde ingilizce kalan kısım

Ekli dosyalar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
0MG90

0MG90

Üye
Şikayetlerime bildirimle geri dönüş olmuyor rahatsız olmaya başladım bundan. Bakılmadan direk es mi geçiliyor anlamadım. @Ozan

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Şikayetlerime bildirimle geri dönüş olmuyor rahatsız olmaya başladım bundan. Bakılmadan direk es mi geçiliyor anlamadım. @Ozan
evet benimde şikayetlerime bildirimle geri dönüş olmuyor ama gereken yapılıyor merak etme:oke:

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Bu konuda @Yönetici ve @Admin arkadaşlar daha dikkatli olacaktır görüşleriniz bizim için önemli, teşekkürler iyi bayramlar.

• Beğen
Tepkiler: SHS, asigsasi ve 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Son zamanlarda siteye girerken host hatası veriyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Siteye neden giremiyorduk, neden şimdi girebiliyoruz?

mürteza16

mürteza16

Üye
Sitede bir yenilik mi olacak? Sürekli host hatası?

Üst Alt