Haber Note 2 için Lolipop Onaylandı!...

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 2'ye gelen Lollipop Note 3'e gelen gibi olursa yazılımsal olarak Note 4'ün bir tek kamera yazılımı kalıyor Note 2 kullanıcısı artık üst modele hiç geçmez [emoji1]

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Note 2 kullananlara hayırlı olsun :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bence komple launcher'da değişir panelde. Galeri video oynatıcı s-note değişmesi lazım.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Canlar amaç geç kalmış bir model için çok iyi son sürüm değil asıl amaç verilen söz ve stok bir sistem . Çünkü yarın öbür gün markette bazı uygulamalar lollipop ve üstü destekleniyor diyecek ve note 2 efsane olarak desteklenecek. Yani hiç bir zaman custom rom stok yerini tutmaz . Custom hep bug yapar mutlaka

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
burak1553

burak1553

Üye
S3 kullananlara da yarar bu güncelleme

tolgaa456

tolgaa456

Üye
Ne zaman gelecek acaba

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
gelsinde s3ede portlansın bizde kullanalım :)

manguru022

manguru022

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

sende bunu yedin :D

Bülent872

Bülent872

Üye
Sony bütün telefonlarına aynı anda güncelleme getirirken Samsungun hızı kim daha kaliteli ve müşterisine önem veriyor bu kadar açık.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sony bütün telefonlarına aynı anda güncelleme getirirken Samsungun hızı kim daha kaliteli ve müşterisine önem veriyor bu kadar açık.
Seni gördüğüm her forumda sony üzerinden yorum yapıyorsun.

AHKE

AHKE

Üye
Seni gördüğüm her forumda sony üzerinden yorum yapıyorsun.
konu dısı ama telde bi problem varda
Ben dn4 romundaydim stock geçeyim dedim
Stock Roma geçtim ama çağrılarda problem oluyor kardeşim beni arıyor bazen çalıyor tel bazen ulaşılamıyor diyor bezende çalar gibi oluyor sadece cevapsız arama yazıyor
Sorun modem de falan mı acaba ne yapmaliyim senın basına geldimi boyle bısey

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:hmmm başıma gelmedi hiç eski note 2 cilere sordun mu belki onlardan bilen vardır.
@Jelly Beanci baya uşraşmış galiba rom işleriyle

AHKE

AHKE

Üye
:hmmm başıma gelmedi hiç eski note 2 cilere sordun mu belki onlardan bilen vardır.
@Jelly Beanci baya uşraşmış galiba rom işleriyle
jely beancıye pm attım cevap vermedı ama belkide anca gorur ben etıketlemeyı bilmıyorum nawy etıketlermısın acaba onun da baya ıyı bılgısı var

Üst Alt