GM Discovery 2 Konu Taşınmıştır | Discovery 2/2+ TWRP/SP Flash Tool Stock Romlar

Sponsorlu Bağlantılar

Radresword11

Üye
ya arkadaşlar bu flash tool la dediği herşeyi yaptım. Ama sonunda bi uyarı geldi sonra durdu yüklenme :( yardım edin
ya arkadaşlar bu flash tool la dediği herşeyi yaptım. Ama sonunda bi uyarı geldi sonra durdu yüklenme :( yardım edin

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
durdu derken bekle ilerleye bilir bende program yanıt vermiyor sonra %8 e gelmiş oluyor.
olmadı teli kapat en fazla brick olur garantiye gönderecek vaktim yok diyorsan
download a bas telefonu bağlarken
*ses açma + power usb kablosunu bağla
*ses kısma + power usb kablosunu bağla ikisinide dene garanti değil ama brickden döndüm 2'siylede

Radresword11

Üye
şimdide hiç tel açılmıyor :(
Önceden recovery moda giriyordu :(

Radresword11

Üye
olmuyor kardeş :(

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Geçmiş olsun.Garantiye gönderin.Telpa General Mobile kendi markası olduğu için pek kırmıyor müşterilerini.

Radresword11

Üye
Ama tel root lu sıkıntı olmazmı
Ya abi o dediği herşeyi yaptım ama pc tam görüyor teli ama benim tel discovery yazısını çıkarıyor sonra tekrar kapayıp tekrar kendi kendine açıyor o discovery yazısını o yüzden işlem yarıda kalıyor :(

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
tuşlara basar basmaz bağla usbyi telefon açılmasın yada basmadan dene usb yi tam anlayamadım anlatmaya çalıştığını

Radresword11

Üye
Hani discovery yazısı varya o yanıp sönüyor sonra pc de tele tam bağlanırken tel yeniden başadığı için yarıda kalıyor bağlanmıyor :(
5007 li bi hata geliyor sonra o programda

Mr.Dat

Mr.Dat

Üye
Hocam malesef yapamıyorsunuz telin tuşlarına basıp bağladıgınız zaman açılmaması gerek.

memo4535

memo4535

Üye
aynen unutuyorsunuz biyerleri

Radresword11

Üye
Hocam benim tel discovery 2. O konuda anlattığı discovery 2 plus herhalde. O yüzden olabilirmi. Ya şunu güzelce anlatabilecek birisi varmı. Valla çok duacınız olurum ya

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Hocam benim tel discovery 2. O konuda anlattığı discovery 2 plus herhalde. O yüzden olabilirmi. Ya şunu güzelce anlatabilecek birisi varmı. Valla çok duacınız olurum ya
Tam olarak yapmak istediğin ne?

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi

Konudae discovery 2 için yapımıda mevcut. İyice okuyun şu konuyu arkadaş.

Radresword11

Üye
tamam hocam oldu yaptım :) çok sevinçliyim ya :) Çok teşekkurler
yalnız iki sim i de görmüyor

memo4535

memo4535

Üye
imei gitmiş :D
PİTTECH de anlatımı vardı sanırım imei konusunda

Radresword11

Üye
aynen mobile uncle tools la oluyormuş aslında o konuda bi bilgin varmı :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
cds information bölümü umarım açılır

Radresword11

Üye
açılıyor ama şuan buldum sadece IMEI numarası lazım. Herhangi bir IMEI numarası olurmu ki
Yada teli açıp kapasam gidermi tekrardan IMEI

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
açılıyor ama şuan buldum sadece IMEI numarası lazım. Herhangi bir IMEI numarası olurmu ki
Yada teli açıp kapasam gidermi tekrardan IMEI
Kendi imeisini atacaksın tabiki garani sürsün diye
Attığım linki dene olmazsa servise gönder ama brick etmen lazım anlamasınlar diye

Üst Alt