LG G2 artık yeter !!

Sponsorlu Bağlantılar

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 artık yeter !!
İkinci defa ekranım yine sarardı. Bi defa değiştikten sonra ısınmamaya da başlamıştı. Şimdi tekrar hemen ısınmaya başladı. Bıktırdı artık g2. !
..

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@Luck Star prof dr. Teknik servis

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Sende şans yokmuş kardeşim Eylül den beri sararmadı benimki.
Isınma normal benim cpu z den bakınca boşta dururken 43 civarı işlemci sıcaklığı şuan tapatalkta 47 derece gösteriyor elime gelen bir sıcaklık yok metal kılıf var bu arada.
Cpu z 60 derece falan gösterince rahatsız edici sıcaklığa gelmiş oluyor. Isınmaya yapacak birşey yok zaten hiç sorun olmuyor bana.

Senin yapacağın tekrar tekrar servise vermek böylece değişim ya da iade yapabilirsin belki.
İyi şanslar. [emoji4]
Chrome kullanma hem ısıtıyor hem şarj içiliyor. Yandex kullanabilirsiniz yerine.

Invoke

Invoke

Üye
Bizde 4 kere sarardı. :D

Luck Star

Luck Star

Üye
@Luck Star prof dr. Teknik servis
Ben dedim sorunun kaynagini. Isinan cihazda sorun var yani ekran degissede yine sararir. Bu arada samsung tamir ediyorum bana lg vermiyorlar :) note 2 3. 4. Ve tum s serisi hakkinda teknik soru sorabilirsiniz :)

Invoke

Invoke

Üye
Ben dedim sorunun kaynagini. Isinan cihazda sorun var yani ekran degissede yine sararir. Bu arada samsung tamir ediyorum bana lg vermiyorlar :) note 2 3. 4. Ve tum s serisi hakkinda teknik soru sorabilirsiniz :)

Bizim 1320'de ısınıyor ve acayip fazla ısınıyor. Onda da sarı leke gördüm geçen gün ama sadece beyaz temada belli oluyor.

Luck Star

Luck Star

Üye
Lcd lerde sari leke olabiliyor nedenini sordum bilmiyorlar ben kendi fikrimi soyledim baska bir elemandan kaynaklaniyor:)

Beyaz temada belli oluyorsa sari leke olmayabilir. Sari leke her yerde gozukur cunku ekran yaniyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lcd de sarı leke amoledte yanık hangi teknolojiyi kullansın bu adamlar :ehe

Luck Star

Luck Star

Üye
Hologram :)

Invoke

Invoke

Üye
Lcd lerde sari leke olabiliyor nedenini sordum bilmiyorlar ben kendi fikrimi soyledim baska bir elemandan kaynaklaniyor:)

Beyaz temada belli oluyorsa sari leke olmayabilir. Sari leke her yerde gozukur cunku ekran yaniyor

Beyazda bile çok soluk zaten ama G2'de de her yerde değil beyaz daha bariz idi.

Luck Star

Luck Star

Üye

Boyleyse sari leke. Bazen kenarlarda sarimsi gibi duruyor o sari leke degil.

Invoke

Invoke

Üye
Biliyorum nasıl birşey olduğunu aynı G2'de 4.kez çıkışına şahitlik ediyorum. :D
Ama bu kadar yoğun ve belirgin değil.

Luck Star

Luck Star

Üye
Ama ben sana dedim. Bi cihazda sararma varsa ekran degissede yine olur. Ben %100 parlaklik 3g ve gunes isiginda kullandim hep sararma yok. Cihazdan kaynakli yani..

Garanti yapiyorda 3. Sorunda yeni cihaz vermesi gerekirdi :D

Invoke

Invoke

Üye
Ama ben sana dedim. Bi cihazda sararma varsa ekran degissede yine olur. Ben %100 parlaklik 3g ve gunes isiginda kullandim hep sararma yok. Cihazdan kaynakli yani..

Garanti yapiyorda 3. Sorunda yeni cihaz vermesi gerekirdi :D

4. kez diye biliyorum. 4.kez için henüz vermedik garantiye zaten. :D

Luck Star

Luck Star

Üye
Ver yenisini al. G3 32gb verirse onu da kabul edebilir :)

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Ne LG Samsung falan alıyorsunuz alın bi iXperia paşa paşa kullanın, bakın parça bozulması oluyor mu, ne güzel toptan bozuluyor bakın ne güzel patlıyor işte, alın Bi iXperia rahat edin. :D :ehe

Luck Star

Luck Star

Üye
Öyle olacak artık.

16gb da kabul edilir bence, zaten 32 vermezler 16gb G2 çünkü.
Bana 16gb g3 değişimi geldi kabul etmedim ekran değişimi yaptım aldım. G2 candır. G3 te vardı bende bir ara hediye gelmişti ama erkanı ve hoparlörü dışında iyi bi yani yok. Isınma ve şarj kötü.

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
Bana 16gb g3 değişimi geldi kabul etmedim ekran değişimi yaptım aldım. G2 candır. G3 te vardı bende bir ara hediye gelmişti ama erkanı ve hoparlörü dışında iyi bi yani yok. Isınma ve şarj kötü.
Ekran kaç defa değişti de yeni telefon verdiler hocam

Luck Star

Luck Star

Üye
Hayatımda ilk defa garantiye bir telefon götürdüm o da g2 idi. Ekranı rom atarken yaktım stock rom atıp gittim. Ekran değişimi veya g3 16gb değişimi yapılabilir dediler bende ekran dedim. yani ilk sefer.

Üst Alt