Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
ilgilendiğiniz için teşekkürler elinize sağlık şimdi denemeye başlıyorum
Umarım sonuç alırsın.. Ancak yazıyı dikkatlice okumalısın,
Ayrıca sonuç alamaz isen NSU ile 8.1'e geri dön. Yeni yapıyı bekle..

• Beğen
Tepkiler: KaraKral1907

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yapı 10127 videosu paylaşılmış ama ekleyemedim.

afwerker

afwerker

Üye
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, bulutsuzgece, byibo ve 1 kişi daha
sahanemir

sahanemir

Üye
Merhaba şimdi tekrar dayanamadım 10u yükledim bende de launcher gelmedi bende bildirimde olan ayarlardan fabrika ayarlarını yani resetlemeyi bulup tekrar kurulmasını sağladım halloldu .daha önce de yaşadığım. Sorunu gene yaşıyorum kişileri sencron yapamıyorum ne ile başa çıkabilirim ..teşekkürler.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
arkdaşlar uzun zamandır takıp etmıorumda sıstem nasıl oldu face ve yotube geldimi resmi appler durumlarda kısaca nedir alınırmı

Esendağlı

Esendağlı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hajkhanx33
Bay H

Bay H

Üye
Telefonlar için 10134 numaralı yapının içeride test edildiği açıklandı. Bu yapının bazı problemleri olduğu ancak genel anlamda iyi hissettirdiği belirtildi.

Bu sefer çok daha kararlı bir sürüm bizleri bekliyor anlaşılan.

10134 kullanıcılar için yayınlanmayacak ancak iyi bir yapı yakında kullanıma sunulacak.

byibo

byibo

Üye
10134 kullanıcılar için yayınlanmayacak ancak iyi bir yapı yakında kullanıma sunulacak.
yani bu sürüm test edildi ve bu sürümden daha iyi bir sürümü vericekler ?

Bay H

Bay H

Üye
yani bu sürüm test edildi ve bu sürümden daha iyi bir sürümü vericekler ?
10134 numaralı test edilen yapı güncelleme konusunda hata olduğu belirtilen bir yapı idi ancak iyi hissettirdiği söylenmişti. Yayınlanması planlanan sürüm 10134 numaralı yapının hatadan arındırılmış hali olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: byibo
byibo

byibo

Üye
10134 numaralı test edilen yapı güncelleme konusunda hata olduğu belirtilen bir yapı idi ancak iyi hissettirdiği söylenmişti. Yayınlanması planlanan sürüm 10134 numaralı yapının hatadan arındırılmış hali olacaktır.
eğer söylenenler kadar iyi bir sürüm ise güzel haber böylelikle slow bekleyenlerde alabilir

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
Umarım sonuç alırsın.. Ancak yazıyı dikkatlice okumalısın,
Ayrıca sonuç alamaz isen NSU ile 8.1'e geri dön. Yeni yapıyı bekle..
dediğiniz işlermleri bir bir yaptım telefonum düzeldi artık başlangıç ekranı geliyor sıkıntı yok wp10 devam :) teşekkürler :)

sahanemir

sahanemir

Üye
Bir radyo çalışmıyor onu da bekleriz artık

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Ben geçen haftaya kadar kullanıyordum lumia 925te Windows 10 TP ve radyo sorunsuz çalışıyordu.
Şayet radyo özelliği olduğu halde çalışmıyor ise ve sizler için bir sorun teşkil etmiyor ise yeniden bir SIFIR KURULUM yapmanızda fayda olabilir.
Bir de KURULUM esnasında ilk anlarda her yeni yüklemeden sonra sistem kendini kapatıp açmıyor olsa bile siz kapatıp yeniden açın.
Çünkü, kurulumdan hemen sonra yeni güncellemeler yapıyor ve o güncellemeler sırasında arada bir Close-OPen yapılması sistemi bu duruma göre Reorganize etmesini sağlıyor.

• Beğen
Tepkiler: saynesim ve sahanemir
sahanemir

sahanemir

Üye
930 kullanıyorum sanırım 10defa oldu kurduğum 10u hiç birinde radyo çalışmadı..

Üst Alt