[L5][E610/E612/E617][ROM][4.4.2 KİTKAT] Unofficial CyanogenMod 11 Builds Çıktı!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
Orjinal yazılıma nasıl döneceğim yardımcı olacak varmı sıfırdan istiyorum telefonu ?

darklordswillrule

Üye
arkadaşlar bendede 612e modeli var.optimus l5.yeni romu kullanan var mi şu anki 4.1.2 sisteminde yaşadığım bazı sıkıntıları sizce çözer mi?
sorunlar:
1-uygulamaların açılmasında kasılma,ayrıca facebookun açılmasının 2 3 defa uğraşarak gerçekleşmesi
2-ara sıra siyah ve mavi ekran vermesi.
arkadaşlar bendede 612e modeli var.optimus l5.yeni romu kullanan var mi şu anki 4.1.2 sisteminde yaşadığım bazı sıkıntıları sizce çözer mi?
sorunlar:
1-uygulamaların açılmasında kasılma,ayrıca facebookun açılmasının 2 3 defa uğraşarak gerçekleşmesi
2-ara sıra siyah ve mavi ekran vermesi.

deneysim

Üye
Arkadaşlar bu telefona yükleyebileceğim bi rom önerin..telefondan sıkıldım..
Telefona yükliycek rom mod herneyse bulamadım. Burdaki rom u atmak istedim bu seferde gaps yok. Sizden ricam,,, rom gaps kernel üç dosyayı ekleyebilirmiyiz. Cwm yükledim ama yükliycek rom bulamadım. Sıkıldım telefondan. Yardımcıolunda şunu biraz değiştirek. Lg e612

deneysim

Üye
Telefonu rootla
Bootloader kilidini kır
Cwm yükle
Telefonu cwm modda aç
Bir sorun olursa telefonu kdz ile türkiye stock romunu flashla telefon tekrar eski haline döner.
Bunların hepsini becerdim. Hatta telefon brick oldu. Ama sorun yok kdz ile türkiye romunu yükledim :)
Sorun şu: ben bu telefona yukliycek rom ve gapps bulamadım :(

iblah60

iblah60

Üye
hiç boşuna uğraşmayın derim ben kaç defa denedim DENEYSİM arkadaşın dediği gibi ne gapps ne de romu var hiç uğraşmayın bence...

• Beğen
Tepkiler: deneysim

Üst Alt