Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168

tdd46

tdd46

Üye
Benim telde ise ekran kapali iken mesajlar geldiği zaman uyarı vermiyör. Mesajlar uygulamasına giriyorum öyle geliyor. Line da da aynısını yapıyor kendi programında da . Nasıl cozebilirim

Tyrann

Tyrann

Üye
Benim telde ise ekran kapali iken mesajlar geldiği zaman uyarı vermiyör. Mesajlar uygulamasına giriyorum öyle geliyor. Line da da aynısını yapıyor kendi programında da . Nasıl cozebilirim
Haklısın katılıyorum.Mesajlar degilde Line'da göstermiyor, illa girip bakacaksın.Ama bazen gösteriyor ve bu sorun stock 4.3'de de vardı.

LeroanZ

Üye
Arkadaslar sabahtan beri kullaniyorum skinti yok gibi sadece ana ekranda 6 dizilimli simge yerlesimi istiyordum yine. Yukleme arayuzunde 5x5 sectim ama daha once oluyordu artik olmuyor. Ana ekranda duz yerlesim sayisini 6 simge istiyorum nasil yapabilirim bunu?

meyrock

meyrock

Üye
yeni yukledim ben de. Genel olarak begendim de kilit ekranina gecerken ekran tv gibi kapaniyor onu nasl eski haline getirebilirim
Bunu flasla. Crt-off animation disable fix

omaray

Üye
Dostlar note 3 n 9005 için root yapmak istiyorum android 5 var yardım lütfen

funny_halil

Üye
V4.5 kullanan arkadaslar 4.5 mi yoksa 4.2 mi daha iyi

morki05

morki05

Üye
Şimdilik 4.5

• Beğen
Tepkiler: helppo
helppo

helppo

Üye
şu radyo olyayını çözen varmı birde şarjı nasıl

ekshimtrak

Üye
Screenshots: (Version 4.5)

ROM 4.5 Görüntüleri yukarıdadır. Alıntıdır.

Romla ilgili video aşağıdadır.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Video ve Görüntüler xda'dan alıntıdır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: morki05 ve helppo

gokokoko

Üye
kendi kendine reset Atıyor bu rom sonra açıldıgında kişiler durduruldu hatası alıyorum neden

Son düzenleme:
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
arkadaşlar wipe yapın lütfen. .

bende bir kere durduruldu hatası verdi dahada vermedi. görünüm olarak gayet iyi şık olmuş. boeffla kernel ile kullanmanizi tavsiye ederim

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani

shankss

Üye
Arkadaslar bir de tuşlar, arama kaydi, favorilerim ve rehber uzerindeki ikonlar yok sadece yazi seklinde gorunuyor bende

hhararli

hhararli

Üye
Arkadaslar bir de tuşlar, arama kaydi, favorilerim ve rehber uzerindeki ikonlar yok sadece yazi seklinde gorunuyor bende
bende de yok öyle sanırım yapmış onu bpşver olmasada olur

meyrock

meyrock

Üye
Bende de yok ama blekotanin paylaştığı ekran görüntülerinde kendi telefonunda var.

shankss

Üye
Walla bende simgeler gozukmuyor ben de sandim herkeste oyledir. Neyse sorun olmaz alisiriz.

skystar18

skystar18

Üye
Bende kayan mesajlar gözükmüyor napmam lazım fix verebilirmisiniz acil

Üst Alt