GM Discovery [PORT][4.4.2] [MIUI v6 - 5.7.23 ] GM Discovery 4-16Gb %99 TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

Miui Romu Nasıl Buldunuz ?

• Çok İyi

Kullanılan: 20 71.4%
  • İyi

Kullanılan: 5 17.9%
  • Normal

Kullanılan: 1 3.6%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 2 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
eaybb

eaybb

Üye
Yüklemeyi yaptım emeğine sağlık , çok iyi iş çıkartıyorsun tebrik ederim. Şimdilik bir sorun yok zaten olacağını sanmıyorum. teşekkürler.

Bilgemet

Üye
@sw33tking powermenü de biraz düzenleme yapılsa güzel olur
---------------------------------------------------------------------------
bu arada ilk defa OTA kuruyorum :D :D :D :D :D

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
@sw33tking powermenü de biraz düzenleme yapılsa güzel olur
---------------------------------------------------------------------------
bu arada ilk defa OTA kuruyorum :D :D :D :D :D

Power Menüde Ne gibi Mesela ???

Bilgemet

Üye
simgenin biri ortaya gelirken diğerleri kenara gidiyor ya. yeniden başlat tam gitmiyor sanırım
yeni baktım da bu sürümde sıkıntı yok. deodex ile ilgili olsa gerek

vefa85

vefa85

Üye
Ben 5.5.15 sürümün de ses fix'i yuklemistim ota ile guncellemistim sorun çıkmadı şimdiki sürümü de ota ile guncellesem bi sorun olur mu?

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
Ben 5.5.15 sürümün de ses fix'i yuklemistim ota ile guncellemistim sorun çıkmadı şimdiki sürümü de ota ile guncellesem bi sorun olur mu?

Denemeden Bilemezsin..Hata Alırsan Full Romu Yüklemek Zorunda Kalırsın..

Bilgemet

Üye
Kardeş bana şu telefonun alarm sistaminden bir bahsedermisin? Bazen çalıyo, bazen çalmıyo, baze varsayılan zil sesine dönüyo kendi kendine. Garip birşey???

howartha

howartha

Üye
Gelişmiş ayarlarda geliştirici seçenekleri yok bende o yüzden bootta kaldı bende şu anlık telefonu kapatmiyorum

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş bana şu telefonun alarm sistaminden bir bahsedermisin? Bazen çalıyo, bazen çalmıyo, baze varsayılan zil sesine dönüyo kendi kendine. Garip birşey???

Bildiğin Alarm Programı. Aman Aman Ekstra Şu özelliği var Diyeceğim birşey yok. Ayarlarını KOntrol Et. Kapalı Modda Alarmı Filazn AYarla vs...
Gelişmiş ayarlarda geliştirici seçenekleri yok bende o yüzden bootta kaldı bende şu anlık telefonu kapatmiyorum

İlk MEsajda ÖZELLİKLE Belirttim. Orda Yapman Gereken Yazıyor.

Bilgemet

Üye
kameranın sesini nasıl kapatırız

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
kameranın sesini nasıl kapatırız

Malesef...Kapanmıyor...
Arkadaşlar Artık Konu Aşağıdaki Forumdan Devam Edecektir. Bu Forumda Artık Güncelleme ve Rom Yayınlanmayacaktır.
Bilgilerinize,

Bilgemet

Üye
Malesef...Kapanmıyor...
Arkadaşlar Artık Konu Aşağıdaki Forumdan Devam Edecektir. Bu Forumda Artık Güncelleme ve Rom Yayınlanmayacaktır.
Bilgilerinize,

alındı. anlaşıldı. o forumda da başarılı bir rom olur inşallah.

howartha

howartha

Üye
Bildiğin Alarm Programı. Aman Aman Ekstra Şu özelliği var Diyeceğim birşey yok. Ayarlarını KOntrol Et. Kapalı Modda Alarmı Filazn AYarla vs...

İlk MEsajda ÖZELLİKLE Belirttim. Orda Yapman Gereken Yazıyor.

ilk mesajdaki yapilmasi gerekenleri uyguladim fakat telefon hakkindaya 4-5 defa tiklamaya kalmadan 1kerede aciliyor yani geliştirici olamiyor o yuzdende gelismis ayarlarda gelistirici secenekleri diye bir menu cikmadigini tahmin ediyorum geri kalan hersey surumde kusursuz

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
ilk mesajdaki yapilmasi gerekenleri uyguladim fakat telefon hakkindaya 4-5 defa tiklamaya kalmadan 1kerede aciliyor yani geliştirici olamiyor o yuzdende gelismis ayarlarda gelistirici secenekleri diye bir menu cikmadigini tahmin ediyorum geri kalan hersey surumde kusursuz

@howartha

Geliştirici Seçenekler Açıldı MEsajı Verdiyse;
Ayarlar > Gelişmiş Ayarlar > Geliştirici Seçenekler bu Menüde yer alıyor.

howartha

howartha

Üye
@howartha

Geliştirici Seçenekler Açıldı MEsajı Verdiyse;
Ayarlar > Gelişmiş Ayarlar > Geliştirici Seçenekler bu Menüde yer alıyor.
3-4 kere rom yüklemenin ardindan sorunu giderdim fakat senin yukarida yazdigin gibi degil.. Eger benim gibi kurulumdan sonra yapilacaklari yapamayan yani gelistirici secenekleri acamayan varsa benim uyguladigim sekil soyle ki
Araçlar>kontrol et>optimizayson yaparsan telefon hakkindaya 4-5 kere tiklasanda geliştirici olamiyorsun direk telefon hakkinda aciliyor. Benim yaptigim tek işlem ayarlar>telefon hakkindaya geliyorsun sonra oradaki miui sürümüne 5 kere tiklayinca geliştirici oluyorsunuz sonra ayarlar>gelişmiş ayarlar>geliştirici seçenekleri tiklayip usb hata ayiklamayi aktif edin sonra yeniden başlatin. Tek sorun usb ayiklamayi aktif ettikten sonra araçlar>kontrol et yaparasaniz geliştirici seçenekleri kapaniyor bu sefer yine bootta kaliyor. Bu sekilde optimizayson yapmafan sikintisiz bir sekilde kullaniyorum su anda

KingDroid

KingDroid

Üye
ota güncellemesi ile kesin oluyor dimi?
bir problem çıkmıyor yani ota güncellemesinde

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
ota güncellemesi ile kesin oluyor dimi?
bir problem çıkmıyor yani ota güncellemesinde

Bilgilerinize,

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar 03 Haziran - 30 Haziran Arasında ;
" " sitesinde yapılan yarışmada,
GM Discovery 4-16GB Miui v6 5.5.22 Sürümlü Romumuz İçin Desteklerinizi Bekliyoruz.

Yarışma İçin Rom Adresi:

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
ROM Son Sürüme Güncellenmiştir.

Bilgemet

Üye
Eski galeriyi mi koydunuz. Kasma var mı galeride.

Üst Alt