Öneri note3 icin onerisi olan?

Sponsorlu Bağlantılar

cenga_istanbul

cenga_istanbul

Üye
    Konu Sahibi
note3 icin onerisi olan?
arkadaşlar kolay gelsin sizlerden yardım rica ediyorum telefonum samsung galaxy note 3 telefonumda kamerayı açtığımda kamera başarısız uyarısı alıyorum format attım olmadı tuşları yardımıyla format attım yine olmadı değişik kamera programları denedim olmadı hafıza kartı taktım çıkardım olmadı telefonu söktüm kameraları çıkarıp geri taktım 2 kamerada aynı hatayı aldım kamera başarısız uyarısı ne lütfen bana yardımcı olun ne yapmam gerekiyor android versiyon 4 4 3 şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar dilerim

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
Bence servise gitmesi gerekiyor ama bilemedim

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
xmustx

xmustx

Üye
bozulmuş..

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kamera söküp taktiysan garantiden hayır bekleme. ROM u yeniden flaşlamayı dene yazılım salsa çözülür diye umuyorum.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

furkankaya559758

Üye
Hafıza kartını çıkarıp fotoğraf çekmeyi dener misin? Muhtemelen düzelmesi gerekiyor.

cenga_istanbul

cenga_istanbul

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartını çıkarıp fotoğraf çekmeyi dener misin? Muhtemelen düzelmesi gerekiyor.

Yaptim karfes herseyi yaptim olmuyor...
Kamera söküp taktiysan garantiden hayır bekleme. ROM u yeniden flaşlamayı dene yazılım salsa çözülür diye umuyorum.

Karfes garanti yerin dibine batsin. Teli zaten garanti bozup geri gonderdi.. T.haklarina bas vursam sonuc alir miyim. Ne zaman geri donus olur. Paramla rezil oldum
Aaaa gercektenmi? Bende niye calismiyor diye kara kara dusunuyordum
Cok tsk ederim
Aaa ciddi misin? Bende niye boyle oldu diye kara kara dusunuyordum.
Cok tsk ederim.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Odinden tekrar stock yazılımı kurmayı denedin mi? Belki system'den birşey silerken oluşmuş olabilir. Arkadaşların dedikleri gibide olabilir note 3'ün kasası 5-10 vida ile bağlı sök bak kamera hemen üstte zaten belki orada bir hasar oluşmuş olabilir.

cenga_istanbul

cenga_istanbul

Üye
    Konu Sahibi
Odinden tekrar stock yazılımı kurmayı denedin mi? Belki system'den birşey silerken oluşmuş olabilir. Arkadaşların dedikleri gibide olabilir note 3'ün kasası 5-10 vida ile bağlı sök bak kamera hemen üstte zaten belki orada bir hasar oluşmuş olabilir.

Stock rom falan Bilmem ben dostum.anlamam yapamam...

Kamerayi da cikarip geri taktim aybi sorun yasiyorum.
Garantiye baska sorundan gonderdim kameram bozuk geldi yani garanti bozdu .sikayet ettim cozum yok. T. Haklari bir ise yarar mi?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Vidalari çıkarına bu parça tık diye çıkıyor hemen altında kamera zaten. Ben arada siyah arada beyaz kasaya zevk amaçlı değiştiriyorum. Oradan tecrübeliyim çıkarıp takma işi baya bir kolay.

cenga_istanbul

cenga_istanbul

Üye
    Konu Sahibi
Biliyor
Vidalari çıkarına bu parça tık diye çıkıyor hemen altında kamera zaten. Ben arada siyah arada beyaz kasaya zevk amaçlı değiştiriyorum. Oradan tecrübeliyim çıkarıp takma işi baya bir kolay.

Um cikarip taktim zaten ama olmuyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Stock rom falan Bilmem ben dostum.anlamam yapamam...

Kamerayi da cikarip geri taktim aybi sorun yasiyorum.
Garantiye baska sorundan gonderdim kameram bozuk geldi yani garanti bozdu .sikayet ettim cozum yok. T. Haklari bir ise yarar mi?
Şikayetim var sitesine yaz oradan yazınca firmalar tüketicileri çok ciddiye alıyor imajının bozulmaması için büyük ihtimalle sizi ararlar ve servise vermenizi isterler sorun düzelmez ise tüketici haklarına gidin.

cenga_istanbul

cenga_istanbul

Üye
    Konu Sahibi
Şikayetim var sitesine yaz oradan yazınca firmalar tüketicileri çok ciddiye alıyor imajının bozulmaması için büyük ihtimalle sizi ararlar ve servise vermenizi isterler sorun düzelmez ise tüketici haklarına gidin.
Tsk ederim 3kere gonderdim ama nafile...
Sikayetim var a yazayim bi.. Sagolasin

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:rica: umarım durum düzelir ve daha fazla uzamaz.

• Beğen
Tepkiler: cenga_istanbul
SHS

SHS

Üye
Konu dışı ve tartışmaya yönelik mesajlar yazmayalım..

xmustx

xmustx

Üye
Yaptim karfes herseyi yaptim olmuyor...

Karfes garanti yerin dibine batsin. Teli zaten garanti bozup geri gonderdi.. T.haklarina bas vursam sonuc alir miyim. Ne zaman geri donus olur. Paramla rezil oldum

Aaaa gercektenmi? Bende niye calismiyor diye kara kara dusunuyordum
Cok tsk ederim

Aaa ciddi misin? Bende niye boyle oldu diye kara kara dusunuyordum.
Cok tsk ederim.
tekrar söylüyorum bu mesaj ve alıntıları da kaldırmak senin görevin admin !

Death Punch

Death Punch

Üye
Stock romu odinle yüklü googleye yaz çıkar basit zaten yaparsın olmazsa telefoncuya para bayılmak zorunda kalıcaksın

Üst Alt