Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Teşekkür ederim iyi geceler.ama surekli deniyorum hep atıyor
bir müddeet atıyor ama sonra düzeliyor sanırım uygulamayı indirdiğiğini gösteriyor uygulama ama aslında indirmeyi tam olarak tamamlamamış oluyor gibi bir durum var, wifinin açık olduğu bir ortamda bir müddet beklesin telefon sonra deneyin bir kere muhtemel çözülür bende o şekilde oldu.

mami_61_29

mami_61_29

Üye
Wifi çoktandır açık ama bakalım düzelir inşallah.siz 6tag kullanıyor musunuz yeni güncelleme siz de açılıyor mu

enessrsy

enessrsy

Üye
6tag v5.0 güncellemesi sonrası açılmıyor kesinlikle.

sinan430

sinan430

Üye
Bende açılıyor

braayn

braayn

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

çok iyi :)
beyler selam;

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: YkPkY, Murat Alper ve bedby
emz

emz

Üye
12604 is sürümlü yapının test edildiğini daha önce paylaşmıştık. Yapılan açıklamaya göre yeni güncelleme adayı üzerinde çalıştıkları açıklandı.

Ortaya çıkan son is sürümü ise yeni yapı bu olabilir mi sorusunu akıllara getiriyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

:hmmm Bir tarih var mı bunun için?

emir1888

Üye
arkadaşlar L620 ye yüklüyorum, baştan yapılması gerekenleri birisi özet geçebilir mi acil olarak?

Aybars1979

Aybars1979

Üye
arkadaşlar L620 ye yüklüyorum, baştan yapılması gerekenleri birisi özet geçebilir mi acil olarak?
direk kurabilirsin yapmak gereken birşey yok (insider yüklü olduğunu varsayıyorum.)

emir1888

Üye
direk kurabilirsin yapmak gereken birşey yok (insider yüklü olduğunu varsayıyorum.)
insider var zaten de hani hücresel veriyi açmak gib ya da dil-bölge seçimi gibi baştan yapılması gerekenler neler?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
bu hızla sene sonu Win10 verilirmi kullananlar ne der ?

Bay H

Bay H

Üye
:hmmm Bir tarih var mı bunun için?
Bir tarih yok elbette ancak Mayıs'ın son günleri ile Haziran ilk haftaları arasında gelecektir, tabi yukarıda bahsettiğimiz is sürümü olacağı da kesin değil.

• Beğen
Tepkiler: byibo
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bir tarih yok elbette ancak Mayıs'ın son günleri ile Haziran ilk haftaları arasında gelecektir,dabi yukarıda bahsettiğimiz is sürümü olacağı da kesin değil.
Gabriel Aul, bir sonraki yapıyı Slow ring için de yayınlamayı hedeflediklerini söylemişti. Demekki baya yol almışlar.

• Beğen
Tepkiler: byibo
Aybars1979

Aybars1979

Üye
insider var zaten de hani hücresel veriyi açmak gib ya da dil-bölge seçimi gibi baştan yapılması gerekenler neler?
dil ve bölgeyi abd yap, hücresel veriyi sanırım sürekli açık kalıyor yüklemeden sonradil ve bölge harici bir ayar gerekmiyor, birde yedeklemeyi yaptığndan emin ol öncesinde.

skynet

Üye
Hücresel veri sorunu hala var mı ?

emir1888

Üye
dili bölgeyi yaptım ama daha ana ekranı görmek nasip olmadı :D

Bay H

Bay H

Üye
Gabriel Aul, bir sonraki yapıyı Slow ring için de yayınlamayı hedeflediklerini söylemişti. Demekki baya yol almışlar.
Büyük ihtimalle abi, zaten bu 12604 ve 609 numaralı is sürümüne sahip yapılardan biri gelirse bir aydır test edilen yapı kullanıma sunulmuş olacak. 12604 ortaya çıktığında biz daha 12555.74 is sürümüne sahip yapının bilgilerini paylaşıyorduk :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
papakudioflu

papakudioflu

Admin
Büyük ihtimalle abi, zaten bu 12604 ve 609 numaralı is sürümüne sahip yapılardan biri gelirse bir aydır test edilen yapı kullanıma sunulmuş olacak. 12604 ortaya çıktığında biz daha 12555.74 is sürümüne sahip yapının bilgilerini paylaşıyorduk :kıskıs:
Demekki farklı ekipler bir kaç farklı yapı birden geliştirip test ediyor. Bu güzel bşr şey. Acaba kaç kişilik ekipler kurmuşlar.

Tahminimce bir ekip sistemin temizliğini yapıyor. Yani kod hatalarını ayıklayıp stabilizasyonu sağlıyor. Bir başka ekiple de yeni özelliklerin entegrasyonu sağlanıyor. Çalışma sistemi gayet güzel ve sağlamcı:ehe

• Beğen
Tepkiler: emz, byibo ve Esendağlı
meg1ddo

meg1ddo

Üye
Demekki farklı ekipler bir kaç farklı yapı birden geliştirip test ediyor. Bu güzel bşr şey. Acaba kaç kişilik ekipler kurmuşlar.

Tahminimce bir ekip sistemin temizliğini yapıyor. Yani kod hatalarını ayıklayıp stabilizasyonu sağlıyor. Bir başka ekiple de yeni özelliklerin entegrasyonu sağlanıyor. Çalışma sistemi gayet güzel ve sağlamcı:ehe
Jolla da çalışan bir mühendis arkadaşım var onun anlattığı kadarıyla anladığım iki bölüm var birileri sistemi yapan diğeri test eden. test edenler aynı zamanda hataları da tespit ediyor ve not alıyor.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Üst Alt