Galaxy S4 Mini İ9190 CM12.1 Lollipop 5.1.1 (Official Nightly Güncelleme 25.06.2015)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
abi bide uygulamalara root izni veremiyorum super su ya giriyorum kod guncellenmeli diyor guncelle diyorum sureklı guncellenemedi diyor ne yapmam lazım guncellemek için?

Ayarlar/telefon hakkina/derleme numarasi 7 kere tikla gelistirici secenekleri acilacak.
Gelistirici seceneklerine gir ve root erisimini aç.
Supersuya gerek kalmayabilir.
Olmazsa linkten supersu indirip flasla tekrar

https://www.maxicep.com/forum/attachments/betasupersu248-zip.196605/

berke690

berke690

Üye
Hangisini uyguladin.[/QUOTEgelistirici modundan hallettim bide hangoutsu kaldir diyince sisteme zarar verebilir tarzi bi uyari aldim falan ama kaldirdim bi ara kendine gelmedi telefon sonra duzeldi bu google apps ile gelenleri kaldirmak sakincali mi?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Bazilari gerekli olabiliyor

• Beğen
Tepkiler: berke690
oguzxw

oguzxw

Üye
cm12.1 5.1.1 kullanan ram kullanımını atabilirlermi önbellekle beraber bugün geçerim belki

sozer

Üye
bu romu kullanan varmı?
Unofficial olanda hatalar vardı aynı hatalar bundada devam ediyormu?
ram ve pil durumu hakkında bilgi verebilirmi?
çok soru soruyorum biliyorum şimdiden teşekkür ederim

baskahmet

baskahmet

Üye
@oguzwx durumun ne hangi romdasın

mzksrc91

Üye
Şimdi bende note 2 var ve cynagonemode 12 yüklü tcwm yüklü bende bunu yükleyebilir miyim hocam

mzksrc91

Üye
Tamam dostum teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
baskahmet

baskahmet

Üye
Bahadır abi hangi sürümdesin 5. 0. 2 mi 5. 1. 1 mi ben cm ye geçicem s5 rom 5. Gününde kasmaya başladı ve önerebileceğin kamera uygulaması var mı.
Teşekkürler bahadır abi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Bahadır abi hangi sürümdesin 5. 0. 2 mi 5. 1. 1 mi ben cm ye geçicem s5 rom 5. Gününde kasmaya başladı ve önerebileceğin kamera uygulaması var mı.
Teşekkürler bahadır abi

5.0.2
Retrica kullanabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
oguzxw

oguzxw

Üye
Bilgilendirirsin bizi ben daha s5 v4 deyim
5.0.2 den iyi sorunsuz hızlı geliceksen gel ama dokunmatik sorunu devam ediyor stablenin build.propu attım telefon açılmadı neyse artık offical lolipopla bu sorun düzelir umarım

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
5.0.2 den iyi sorunsuz hızlı geliceksen gel ama dokunmatik sorunu devam ediyor stablenin build.propu attım telefon açılmadı neyse artık offical lolipopla bu sorun düzelir umarım
S5 v4 de iyiyim ben eyv :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Dokunmatik sorunu nedir?
Ekran dokunmalarinizi algilamiyor mu?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
5 gön öldü kösöyör röm .s

çift elle dokunmatige bi süre basınca deliriyor bu sorun 4.2.2 de olmuyor kitkat ta başlıyor ve cm kitkatın build.propunu kullanıyor kanımca bu build.propta bir kod dokunmatigi bozuyor

Kitkatta Hic denk gelmedim bahsettigin soruna,
Su andada 5.0.2 yüklü test ettim 2-6 ve 10 parmak sorun gorunmuyor.

Üst Alt