İPhone 5S Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

rodinatr

rodinatr

Üye
günaydın arkadaşlar bende iki gün önce iphone 5s ile aranıza katıldım.aslında eskiden beri iphone düşünüyordum ancak bu güne kısmetmiş
Hayırlı uğurlu olsun inan bana bu telefondan sonra başka telefonlara gözün kaynayacak vazgeçilmezin olacak

foreverthe

foreverthe

Üye
günaydın arkadaşlar bende iki gün önce iphone 5s ile aranıza katıldım.aslında eskiden beri iphone düşünüyordum ancak bu güne kısmetmiş
Hayırlı olsun hocam. Hoş geldiniz, güle güle kullanın :)

• Beğen
Tepkiler: aozaslan66
reis_istt

reis_istt

Üye
Selam 5s de gt racing 2 oynarken takılmalar oluyo ne yapmam lazım

androtik12

androtik12

Üye
Merhaba bende iphone 5s almaya karar verdim verdim fakat aklımda birkaç soru işareti var:
1)Şarj süresi nasıl öyle denildiği kadar kötümü
2)Oyunlarda nasıl donma kasma yada ısınma yapıyor mu?
3)16gb alıcam yeterlimi sizce. Bide mesela androidde face uygulamsı 100mb kadar yer kaplıyor acaba iosde kaç mb?
4)Son olarak telefonun kronik veya güncellemeden dolayı sorunları varmı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

reis_istt

reis_istt

Üye
Birde antutu test programında cihaz hakkında bilgilere bakarken ram 999 mb boş 127 mb gösteriyo

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Merhaba bende iphone 5s almaya karar verdim verdim fakat aklımda birkaç soru işareti var:
1)Şarj süresi nasıl öyle denildiği kadar kötümü
2)Oyunlarda nasıl donma kasma yada ısınma yapıyor mu?
3)16gb alıcam yeterlimi sizce. Bide mesela androidde face uygulamsı 100mb kadar yer kaplıyor acaba iosde kaç mb?
4)Son olarak telefonun kronik veya güncellemeden dolayı sorunları varmı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
1)şarj bana bir gün yetiyor ki bence bu ideal
2)oyunlarda donma yapmıyor ısınma her telefonda olduğu gibi var
3)benimkide 16 gb bana yetiyo resimlerde istemediğim (grup konuşmalarından gelen resimler vb.) silerim ben her zaman dinlemediğim kullanmadığım müziği de silerim bu şekilde yetiyo
4)Kronik bir sorunu yok güncellemelerde de olursa bir sonrakiyle gideriliyor zaten

androtik12

androtik12

Üye
1)şarj bana bir gün yetiyor ki bence bu ideal
2)oyunlarda donma yapmıyor ısınma her telefonda olduğu gibi var
3)benimkide 16 gb bana yetiyo resimlerde istemediğim (grup konuşmalarından gelen resimler vb.) silerim ben her zaman dinlemediğim kullanmadığım müziği de silerim bu şekilde yetiyo
4)Kronik bir sorunu yok güncellemelerde de olursa bir sonrakiyle gideriliyor zaten
Cevbın için çok sağol. Ben yıllardır android kullandım şimdide iosa merak saldım. Sence i5s alırsam note 4 almdığım için pişman olurmuyum

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Cevbın için çok sağol. Ben yıllardır android kullandım şimdide iosa merak saldım. Sence i5s alırsam note 4 almdığım için pişman olurmuyum
ben android kullanmadım symbiandan geçtim iosa bence sistemi seversin gayet stabil ve kolay bir sistem androin kadar özelleştiremesen de idare eder yine seni bence tek pişmanlığın büyük ekran olur. büyük ekran da istiyosan 6 ya da 6+ bak derim

androtik12

androtik12

Üye
ben android kullanmadım symbiandan geçtim iosa bence sistemi seversin gayet stabil ve kolay bir sistem androin kadar özelleştiremesen de idare eder yine seni bence tek pişmanlığın büyük ekran olur. büyük ekran da istiyosan 6 ya da 6+ bak derim
Bende iphone 6 istiyorumda bütçemi çok aşıyor anca 5s alabilirim. Büyük ihtimalde alıcam 5s i artk hayırlısı

reis_istt

reis_istt

Üye
5s yere düştü arka kamera calişmiyo

reis_istt

reis_istt

Üye
garantisi var ama kasayi degistirmistik onceden almazlar malum ucret ne olur acaba

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
ios 9 daki batarya ve performans sorunu sadece bende mi var ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Siyah 32 GB ile arkanızdayım :)

osmanmert94

osmanmert94

Üye
ios 9 daki batarya ve performans sorunu sadece bende mi var ?
iOS 9.1 ile bence çok daha iyi bir duruma geldi.
Arkadaşımda iPhone 5 16GB iOS7 kullanıyor. Güncellememiş aldığından beri ve hafızası benimkinin 2 katı dolu fakat telefonu benden çok daha hızlı. Yok mu bir geri dönüş iOS 7 ye bizimde?
Not ben 5S 16gb kullanıyorum

Üst Alt