Google playden hediye kartı almak ücretsizz

Sponsorlu Bağlantılar

ogeday355

Üye
Arkadaşlar hiç kimse bu kodları eklemiyor mu?
Lütfen birbirimize yardımcı olalım
m568310

masacre4588

Üye
m6421696 beyler siradan yazicam hepberaber yazalim

sweetneco

sweetneco

Üye
:tşk:

N9710062

buda benim code paylaşalım arkadaşlar
:tşk:

N9710062

buda benim code paylaşalım arkadaşlar

Suleyman123465

Üye
yardımlaşalım y9748399

dejavu178

dejavu178

Üye
U3892894 tesekkurler

sweetneco

sweetneco

Üye
kardeş bu sadece ABD demi geçiyor biriktiryoruz ama alt simgesinde sadece amerika bayraği var türkiyeden alamıyacaksak hiç uğraşmıyalım

zarrar

Üye
Arkadaşlar şimdi size Google Play Store' dan bedava hediye kartı almayı anlatıcam.
Bu uygulama puan toplama sistemidir. Size gösterdiği uygulamaları indirip,kuruyorsunuz ve uygulamayı açmanız gerekli,uygulamayı 1-2 dakika kullanmanız lazım. Eğer böyle yapmazsanız puan toplayamazsınız. Zaten giriş yaptıktan sonra uygulama size otomatik olarak 10.000 puan ve her gün girişte 400 puan veriyor. 15.000 puan yaptıktan sonra get nanas kısmı var oradan kod yeri var oraya tıklayıp arkadaşınızın veya herhangi birinin appnana kodunu giriyoruz. Onu girince hem size hemde kodunu girdiğiniz kişiye 2.500 puan veriyor. Puan toplamak için get nanas kısmında ki önerdiği uygulamaları yukleyin ve girin. Puanları biriktirdikten sonra ana sayfada bulunan kartları alabilisiniz puanla kartın kodu üye olduğunuz e-mail adresinize gelecektir.
Link :
Not: Uygulamaya girdiğimizde sağ üstte login-register kısmı var oraya tıklayın ve e-mail adresinizle üye olun. Benim kodum : d4509738
Emeğe saygı.. Alıntı Değildir !!
Not 2: Arkadaşlar bir kod girdikten sonra ikinci bir kod girbilmek için 5 kişi sizin kodunuzu girmesi gerekli. Nasıl olsa hem size 2.500 hemde ona 2.500 puan gidiyor. Benimde koduma 5 kişi göndersin yoruma isteyen varsa atsın bende atarım.
I9761566
Benim kod

kidemlibascavus

Üye
Arkadaşlar şimdi size Google Play Store' dan bedava hediye kartı almayı anlatıcam.
Bu uygulama puan toplama sistemidir. Size gösterdiği uygulamaları indirip,kuruyorsunuz ve uygulamayı açmanız gerekli,uygulamayı 1-2 dakika kullanmanız lazım. Eğer böyle yapmazsanız puan toplayamazsınız. Zaten giriş yaptıktan sonra uygulama size otomatik olarak 10.000 puan ve her gün girişte 400 puan veriyor. 15.000 puan yaptıktan sonra get nanas kısmı var oradan kod yeri var oraya tıklayıp arkadaşınızın veya herhangi birinin appnana kodunu giriyoruz. Onu girince hem size hemde kodunu girdiğiniz kişiye 2.500 puan veriyor. Puan toplamak için get nanas kısmında ki önerdiği uygulamaları yukleyin ve girin. Puanları biriktirdikten sonra ana sayfada bulunan kartları alabilisiniz puanla kartın kodu üye olduğunuz e-mail adresinize gelecektir.
Link :
Not: Uygulamaya girdiğimizde sağ üstte login-register kısmı var oraya tıklayın ve e-mail adresinizle üye olun. Benim kodum : d4509738
Not 2: Arkadaşlar bir kod girdikten sonra ikinci bir kod girbilmek için 5 kişi sizin kodunuzu girmesi gerekli. Nasıl olsa hem size 2.500 hemde ona 2.500 puan gidiyor. Benimde koduma 5 kişi göndersin yoruma isteyen varsa atsın bende atarım.
Link :
Kod:c9773342
Kod:c92977342

aslıcaglayan

Üye
son msj dan geri ye doğru giderek ben de kodlarınızı giriyorum ....
a9738570 bu da benim kodum gönderen olursa sevinirim.....

nokia n79

Üye
a9791405 bu da benim kodum ilk hakkımı 1berko1e kullandım benim kodumda 5 kere girildikten sonra girilirse sırayla kodunu paylasanları da girecem zaren her iki tarafta kazadığı için rica ediyorum kodlaşalım

ensbjk

Üye
e9824666 yardim lütfen

mafya25

Üye
F9844200

cixman80

Üye
Arkadaslar kodum o9860267 ama giriyorum sorry diyor burdan birininkini girdim sory 15.000 dedi yardimm

mafya25

Üye
F9844200 yardımcı olcam herkese

osman6400

Üye
o9906690 teşekkürler şimdiden

expectium

Üye
i9967713 gönderen herkese TEŞEKKÜRLER bende herkese yardımcı olucam
Lütfen ekleyin 15000 olsun herkese aticam

Son düzenleme:

aguaguagu123