Huawei ascend g610 Almalı mı

Sponsorlu Bağlantılar

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
Huawei ascend g610 Almalı mı
Merhaba sevgili maxicep liler telefonumu yazın yeniliycem inşallah özellikle huawei nin g610 u dikkatimi fazlasıyla çekti.Çözünürlük ile ilgili olumsuz yorumlar okudum ama vodafone da baktım kesinlikle rahatsız etmiyor.Bütçem 550-600 daha fazla da çıkamam sizce huawei almalı mı yoksa ikinci el s3 e mi yönelmeli

girayhan43

girayhan43

Üye
Merhaba sevgili maxicep liler telefonumu yazın yeniliycem inşallah özellikle huawei nin g610 u dikkatimi fazlasıyla çekti.Çözünürlük ile ilgili olumsuz yorumlar okudum ama vodafone da baktım kesinlikle rahatsız etmiyor.Bütçem 550-600 daha fazla da çıkamam sizce huawei almalı mı yoksa ikinci el s3 e mi yönelmeli
Kardeşim ben kullanıyorum hiç pproblem çekmiyorum daha önceden çokçok daha iyi bi cihaz kullandıysan belki biraz geri kalabilir ama benim her türlü ihtiyacımı karsılıyor internet vs vs oyun gibi..
Kardeşim ben kullanıyorum hiç pproblem çekmiyorum daha önceden çokçok daha iyi bi cihaz kullandıysan belki biraz geri kalabilir ama benim her türlü ihtiyacımı karsılıyor internet vs vs oyun gibi..

nokia 603

Üye
    Konu Sahibi
alternatif lg l70 ne dersiniz

alexah

Üye
Cok guzel telefon oyunlarda kazma falan yok şarkıda iyi gidiyor ama tek eksiği radyo yok ama tüm diğer herşeyi cok guzel

Fenomenon

Fenomenon

Üye
G610 oldukça eski bir model, o yüzden önermem
4.5" ekran sorun olmazsa galaxy core prime, LG L fino, discovery 2 mini gibi telefonlara bakabilirsin.

alexah

Üye
Hemen al 10numara telefon 2.5gb oyunlarda online tank oyunu bile hic kasmiyor birde key rot masterla rotladinmi tamam maxi cepten bir cok pro program yükledinmi güzel oluyor yapamayacağı program yok
Video 5.5inc ile cok zevkli sadece hızlı bir internetin olsun yeter ben vadafonun eski aylık cepnet abonesiyim nexd vid yukledim youtubeden video izleniyordu en iyi özelliği kusursuzca isini yapıyor tek problemi tanınmamış olması yıllarca samsunglarin donan kaşan telefonlarını kullandım bunun yaninda Samsung 5para etmez çünkü Samsung ömürlü oluyor 2yil falan geçtiği sürekli donuyor ve kullanılmaz oluyor binlere maşallah ilk günkü gibi performans veriyor