maxicep resmi uygulamasi

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

yunus4554

yunus4554

Üye
    Konu Sahibi
Lumia1520

Lumia1520

Üye
Yapılacaklar arasındaki yerini koruyor daha önce de belirtmiştik. Windows Phone için mevcut ancak diğer sistemler için çalışmalar sürüyor. Konu ile ilgili sonucu zamanı geldiğinde @Ozan admin açıklamasını yapacaktır.

keyifli forumlar
Windows Phone platformunda olduğunu bilmiyordum telefon servisten geldiği gibi yükleyeceğim bu arada güncelleniyor mu ?

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: Lumia1520
Ozan

Ozan

Admin
:utandım::ehe

Ozan abi bulupta bunamak olmasın ama normal saat gibi çalışsa 23:15:34 - 23:15:36 yani saniye aksa site yavaşlar demi
Saliseli olarak ve günü de ekleyerek düzenlendi saat umarım şimdi tamamdır :) @Nextman

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Saliseli olarak ve günü de ekleyerek düzenlendi saat umarım şimdi tamamdır :) @Nextman
Bunu arkadaşa sormak lazım aslında :D eline sağlık sabah gececiler konusunda pusuya yatıyor. Bizim şu sabahları geceden başlayan altyapı çalışmaları bitsin eskiden de olduğu gibi ben kapatayım da görsün :D

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
Bunu arkadaşa sormak lazım aslında :D eline sağlık sabah gececiler konusunda pusuya yatıyor. Bizim şu sabahları geceden başlayan altyapı çalışmaları bitsin eskiden de olduğu gibi ben kapatayım da görsün :D
bende o iş :D:blush: :bleh:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Gerek yok ama olsa güzel olur
Ana ekrana eklemiştim :)

firostr

firostr

Üye
Tapetalk kötü

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
sitenin resmi uygulaması yokmu , tapatalk çok kötü oldu :(

elmacıadam

elmacıadam

Üye
doğru, ben hala 2.4 sürümünü kullanıyorum.

0MG90

0MG90

Üye
Kısa süre içerisinde hem Google Play'e hemde App Store'a eklenirse hem sizin yararınıza olur hemde kullanıcıların

Üst Alt