Galaxy S3 i9300 S3 I9300 4.3 En iyi stock ROM (NEE Nordic Romu) Şarj - Performans - Stabilite (Şarjda En İyisi)

Sponsorlu Bağlantılar

skystar18

skystar18

Üye
bataryadan bataryaya degişiyor demi ekran süresi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar sammobile sorunlumu s3 için Brezilyalı romunu yüklemek istiyorum ama bulamadım link verebilirmisiniz mümkünse ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler diyorum

meyrock

meyrock

Üye
Arkadaşlar sammobile sorunlumu s3 için Brezilyalı romunu yüklemek istiyorum ama bulamadım link verebilirmisiniz mümkünse ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler diyorum

brezilya romlari
Samsung Galaxy S3 I9300 Stock Rom for Brazil

PDA: I9300UBUGNL1

CSC: I9300ZTOUGNK2

MODEM: I9300UBUGNK1

CHANGELIST: 2812098

BUILD DATE: 16.12.2014

----------
Samsung Galaxy S3 I9300 Stock Rom for Brazil (Claro)

PDA: I9300UBUGNB1

CSC: I9300ZTAUGNA2

MODEM: I9300UBUGMK1

CHANGELIST: 2505561

BUILD DATE: 06.02.2014

------------------

Samsung Galaxy S3 I9300 Stock Rom for Brazil (Oi)

CHANGELIST: 2320216

BUILD DATE: 17.12.2013

------------------
Samsung Galaxy S3 I9300 Stock Rom for Brazil (TIM)

CHANGELIST: 2320216

BUILD DATE: 17.12.2013

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşım çok teşekkürler klavyene sağlık

tormentos

Üye
bende bugun kurdum gayet başarılı sorun yok

Galaxypower

Üye
arkadaşlar bana güncelleme geldi ne yapmalıyım

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar epeydir bu romu kullanıyorum üç gündür telefon görüşmelerinde hoparlör açılıyor kapatıyorum yine açılıyor bazen birkez bazen birkaç kez yapıyor cihazı fabrika ayarlarına dönderdim düzelmedi wipeleri yaptım mega wipe yaptım yeniden bu romu yükledim yine aynı sorun nedir acaba donanımsal mı yazılımsalmı

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar epeydir bu romu kullanıyorum üç gündür telefon görüşmelerinde hoparlör açılıyor kapatıyorum yine açılıyor bazen birkez bazen birkaç kez yapıyor cihazı fabrika ayarlarına dönderdim düzelmedi wipeleri yaptım mega wipe yaptım yeniden bu romu yükledim yine aynı sorun nedir acaba donanımsal mı yazılımsalmı
başka bir rom kur birde öyle dene istersen ama mega wipe yaptıktan sonra yine yaptıysa ve bugüne kadar hiç olmamışsa ki ben hiç öyle bir şikayet almadım belki donanımsal da olabilir. başka bir rom yükleyerek birde öyle dene bakalım ne olacak

meyrock

meyrock

Üye
Arama ve Ses kayıt uygulaması var mıydı telefonda? Call recorder vb.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
başka bir rom kur birde öyle dene istersen ama mega wipe yaptıktan sonra yine yaptıysa ve bugüne kadar hiç olmamışsa ki ben hiç öyle bir şikayet almadım belki donanımsal da olabilir. başka bir rom yükleyerek birde öyle dene bakalım ne olacak
orjinal 4.3 yükledim bir saat konuşma yaptım hoparlör açılmadı inşallah bir daha yapmaz yine nordic romunu yükleyeceğim akşam
Arama ve Ses kayıt uygulaması var mıydı telefonda? Call recorder vb.
acr ses kayıt proğramı var bununla ilgili olurmu ayarlardan

meyrock

meyrock

Üye
orjinal 4.3 yükledim bir saat konuşma yaptım hoparlör açılmadı inşallah bir daha yapmaz yine nordic romunu yükleyeceğim akşam

acr ses kayıt proğramı var bununla ilgili olurmu ayarlardan

Ayarlarda speaker açıktır ondan hoparlör açılıyor.
Onu kapatın. Ya da uygulama kullanmak yerine zip olarak call record ekini flaşlayın daha pratik kullanım sağlar size.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Ayarlarda speaker açıktır ondan hoparlör açılıyor.
Onu kapatın. Ya da uygulama kullanmak yerine zip olarak call record ekini flaşlayın daha pratik kullanım sağlar size.
çok teşekkürler arkadaşım ilgin için öyle yapacağım

bhrtskn

bhrtskn

Üye
TWRP ile kuracağım ben sorun olmaz umarım

uzman47

uzman47

Üye
TWRP ile kuracağım ben sorun olmaz umarım
Dostum bu rom stock 4.3 yani md5 uzantili telefonu download moduna alip odin programiyla kurman gerekiyor aksi halde brick olabilir telefonun...

Üst Alt