GM Discovery [PORT][4.4.2] [MIUI v6 - 5.7.23 ] GM Discovery 4-16Gb %99 TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

Miui Romu Nasıl Buldunuz ?

• Çok İyi

Kullanılan: 20 71.4%
  • İyi

Kullanılan: 5 17.9%
  • Normal

Kullanılan: 1 3.6%
  • Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 2 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    28
sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık kardeş

7000 kişi görüntülemiş konuyu 2 kişi oylamış..
Konunun devamı için daha yüksek hit alması gerektiğini düşünüyorum. Başka sitelerdeki romları alıp paylaşmıyorum. Emeğimizin bu kadar etmemeli... Gereken ilgi görmezse konunun devamını düşünmüyorum. Sadece sorunlarda yardımcı olacağım....

szqn55

szqn55

Üye
kardeşim ellerine sağlık bi sorum olucak şimdiye kadar bulduğum sorunlar kameradan çektiklerim galeriye geçmiyo bide geçiş yapmıyo ayrıca son yüklediğiniz linki yükleyince güncelleme mevcut diyo yüklüyorum yüklenmiyo

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ellerine sağlık bi sorum olucak şimdiye kadar bulduğum sorunlar kameradan çektiklerim galeriye geçmiyo bide geçiş yapmıyo ayrıca son yüklediğiniz linki yükleyince güncelleme mevcut diyo yüklüyorum yüklenmiyo

* Telefonu İngilizce kullanırsan Kameradan Galeriye geçişte sorun yaşamazsın. Bu genel bir sorun. Dilden kaynaklıdır. İsteyen 3. Parti kamera programı yükleyerek sorunu halledebilir.
* Çekilen resimler galeriye düşüyor. Sorun yok. Az önce denedim.
* 5.4.24 son sürümdür. Güncelleme istemez. Eski sürümlerde "yeni sürüm mevcut" uyarısı alırsınız. Ancak yükleyemezsiniz. Gelen güncelleme Xiaomi Redmi-1 içindir. Discoverye bu modelden portlama yapılıyor.

szqn55

szqn55

Üye
* Telefonu İngilizce kullanırsan Kameradan Galeriye geçişte sorun yaşamazsın. Bu genel bir sorun. Dilden kaynaklıdır. İsteyen 3. Parti kamera programı yükleyerek sorunu halledebilir.
* Çekilen resimler galeriye düşüyor. Sorun yok. Az önce denedim.
* 5.4.24 son sürümdür. Güncelleme istemez. Eski sürümlerde "yeni sürüm mevcut" uyarısı alırsınız. Ancak yükleyemezsiniz. Gelen güncelleme Xiaomi Redmi-1 içindir. Discoverye bu modelden portlama yapılıyor.
teşekkürler galeriye düşüyor da onu demek istemedim galeriyi açtığımda fotoğraf sekmesinde boş gösteriyor yerele kaydediyor sadece birde 5.4.24 den sonra yeni sürümler gelecekse şimdilik 5.4.20 yeterli bana sonra indiririm son sürümü

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler galeriye düşüyor da onu demek istemedim galeriyi açtığımda fotoğraf sekmesinde boş gösteriyor yerele kaydediyor sadece birde 5.4.24 den sonra yeni sürümler gelecekse şimdilik 5.4.20 yeterli bana sonra indiririm son sürümü

Son sürümde ayarlarda depolama kısmında kaydetme yerini kendin seçebiliyorsun

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Eline koluna sağlık romu kullanıyorum inanılmaz güzel sadece galeride kasma yaşıyorum onun dışında bir eksiği yok düzeltilebilir küçük hatalar var onun dışında çok iyi ;)

Edit: Gerekli kulaklık düzenlemesi yapılması çok iyi olur hem kulaklıktan hem hoparlörden ses çıkabiliyor. Ayrıca kilit ekranını açarken alttaki tuşların yanması çok sinir bozucu :) Umarım çözersiniz :tebessüm:

Son düzenleme:
gwonder_13

gwonder_13

Üye
Emeğine sağlık kardeşim güzel rom ama ufak bir kaç sorun var duzeltilirse iyi olur stabillik için devamlnı bekliyoruz usta ;-)

vefa85

vefa85

Üye
Eline emeğine sağlık son sürümü kullanıyor galerideki kasmalar hariç muhtesem

• Beğen
Tepkiler: sw33tking
sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
Eline emeğine sağlık son sürümü kullanıyor galerideki kasmalar hariç muhtesem

Teşekkür Ederim. Kullanıp beğenen arkadaşlar konuya oy verirse, Sabitlenmesini rica edicem ve Sonraki güncelemeler sürekli gelecek ;)

• Beğen
Tepkiler: sancaktürk
sancaktürk

sancaktürk

Üye
Telefon son güncellemeyle (5.4.24) kaymak gibi oldu sanki geçişler çok rahat galeride biraz düzelme var kendini azda olsa farkettiriyor. inşaALLAH Tamamen problem çözülür. ALLAH Sizden Razı Olsun Kardeşim
sw33tking

Bilgemet

Üye
5.4.24 ü kuruyorum ama beta diyor. full sürümü gelecek mi.

vefa85

vefa85

Üye
Ses seviyesi 5.4.17 ye göre daha az nasıl yukseltiriz

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi
Ses seviyesi 5.4.17 ye göre daha az nasıl yukseltiriz

Fixini veririm ama, belli bir noktadan sonra rahatsız edici oluyor. Ses efekti bittikten sonra cızırtı sesi geliyor. O yüzden virtual4androidfx kullanmanı tavsiye ederim. Ama yok fixi İstiyorsan yarın upload eder link veririm ;)

vefa85

vefa85

Üye
İlgin için tesekkur ederim
Bazan telefonun çaldığını duyamiyorum onun için yoksa öyle aşırı olsun istemiyorum bende

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
V6 üzerinde çalışan Mi-Tools yok mu? Mevcutta ki 2.0.7 çalışmıyor da

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Ayarlar Uygulamasında "Miui v6 Extra Menü" Altında WSM TOOLS var. Onu Kullan.

Onu kullanıyorum zate. Ama içindeki Mi tools aktif olduğu halde işlem yapmıyor v6 ile uyumlu değil sanırım

Bilgemet

Üye
bluetooth da sorun mu var. başka cihazlardan dosya alamıyorum. ama atabiliyorum

sw33tking

sw33tking

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt