Maxicep İtiraf Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
arada özlüyorum

___kaptan___

___kaptan___

Üye
İtiraf ediyorum; Onu halen seviyorum :züü: :züü: :züü: somuru: somuru: somuru: (L) (L) (L) (U) (U) (U)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
arada değilde yalnız kalınca hatırlıyorsun

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
ben odunum kız işve yapıp duruyormuş da ben anlamadım

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine- ve ___kaptan___
doctorrr

doctorrr

Üye
Sabahları güne bir fincan kahveyle birlikte bu şarkıyla başlıyorum. Yoksa afyonum patlamıyor
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Baydırman

Baydırman

Moderator
Ajdar dünyanın hiper starıdır

mürteza16

mürteza16

Üye
"İtiraf edilecek çok şey varken susmayı tercih etmek itirafların ne kadar büyük olduğunun göstergesidir."
[ mürteza16 ]

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve ___kaptan___
FatoŞ

FatoŞ

Üye
İtiraf Ederim .. Dermanım Kalmadı..
Ayaklarımda Morluklar..
Gözlerimde uykusuzluk .. Karnımda Açlık Var..
itiraf Ediyorum . Ölüm Çok Yakın Burnumunuzun ucunda..

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve ___kaptan___
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
profil resmime malcon x resmini koyup

imzaya da

Kimse sana özgürlük veremez.
Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez.
Eğer adamsan, sen alırsın.

yazacaktım , güzel ve özlü sözler malcon x hep idolüm olacak özgürlük diye elinde molokoptey bulunduran farklı kesimler tarafından istismar edilmeye çok acık oldugundan kullanmadım v for vendetta bir nevi özgürlük savaşcısı olsada malcon x gibi değil v for vendetta tek bir kelimeyle ne oldugunu söyleye bilirim

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
milestone

milestone

Üye
Molokoptey? malcon x?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Molokoptey? malcon x?
üstü kapalı anlatmaya calışıyorum v for vendetta maskesi takmış elinde sapan taş molokoptey bulunduran kişi
bir gün malcon x si amaçlarına alet edip imzaya yazmak istedigim sözleri kullanıp istismar edebilecek olmasından sakındım

milestone

milestone

Üye
Anladım hocam,ozaman allah vatanımızı milletimizi v maskesi takıp, elinde "molotof kokteyli" olan,profilinde de malcom x'den alıntı yapanlardan korusun

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Anladım hocam,ozaman allah vatanımızı milletimizi v maskesi takıp, elinde "molotof kokteyli" olan,profilinde de malcom x'den alıntı yapanlardan korusun
malkon x yüzüyüne dikkat ettin mi ay yıldız var konu V X Y Z diye uzar gider

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
facebook sayfasını buldum arkadaş isteyi göndermeden önce
etrafındaki yakın akrablarını fet etmem lazım bir kaçtanesi ile ortak arkadaşım var
zamanla yavaş yavaş olacak bu iş yedek kadroda yerini alacak

ismail

ismail

Üye
Yapamıyorum beceremiyorum okul hayat din dil.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Çok uykum var :zzz: :zzz: :zzz:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
karşı koyamadıgım bir lefleksim var şöyle ki; kazayla aksilikle birşey kırıdıgımda nasıl oluyorsa o an panikle
tek taraflı aşırı odaklanılmış düşünce ile üstün gayret çaba içeresinde nasıl örpast ederim nasıl saklarım gizlerim
ne yapsamda ne etsem bir telaş bir panik birde kazayla kırlıma esnasında elimi filan kesip kan gördügüm de
tansiyonum düşüyor birde elimdeki kolumdaki ufak sıyırıkları yaraları gizleme telaşı ondan sonracıma
etrafa şüpheli hareketler filan çelişkli cevaplar gereksiz suçluk duygusu yalan söylemeyi beceremiyorum
birde beceriksizligimin buruklugu ekleniyor da ekleniyor he birileri çıkıp boş ver canın sağolsun senden kıymetli mi
diyince hala bir savunma içinde cevaplar filan biraz daha üstüme gelince su sızdırıp ağlamaya
başlıyorum işin içinden çıkılmaz bir hal zamanla bu refleksi karşı koyup olay yerinde ben yaptım ben kırıdım
oldu bir kaza parası neyse öderim diye biliyorum. ama bazen gerçekleşmesi binde bir olasılıgı olan başa gelen
işin doğrusunu söylesemde gerçek olamayacak kadar mantıksız oldugun dan herkesin duymak istedigi yalanı
söylemek en iyisi oluyor

zombaka

zombaka

Üye
Okula gittiğim dönemlerde velime hiç bir zaman veli toplantısını söylemedim

reaurora

reaurora

Üye
bugun işimdem ayrildim

man20

man20

Üye
İtirafımı bir şarkıyla belirtmek istiyorum (sadece nakarat).
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Üst Alt