Yardım odinle rom atarken hata verdi tel açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
odinle rom atarken hata verdi tel açılmıyor
evet arkadaşlar odinl rom atarken failled hatası verdi ve şu anda tel hiç bi şekilde açılmıyor güç düğmesi falan çalışmıyor acil bana yardım edebilecek varmı
gören kimse yokmu tel galiba full brick olmuş kurtarmanın yolu varmıdır yardım lütfen

baskahmet

baskahmet

Üye
Telefonu kapat ses kısma orta tus ve güç tuşuna bas download moda al.
Odinden yeni rom flashla

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim malesef hiç bişey çalışmıyo güç düğmesi falan çalışmıyo pc takınca bi ses geliyo o kadar ama pc de görmüyo

byAndroid

byAndroid

Üye
Jtag yap yada download moda giriyorsa ordan rom flasla

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim jtag nasıl oluyo bilmiyom ama tel tamemen gidik hiç bişey olmuyo download moda falan geçmiyo nerden bi rom atayım dedim başıma buldum belayı
kiesteki kurtarma kodu ne işe yarıyoki onu hiç deneyememiştim ama oda kurtarmaz sanırım teli tanımıyo pc emei diye biyey çıkıyo ama yükleme başarısız diyo
yardım edebilecek arkadaşlar varsa beklemedeyim tel kapalı araştırıyorum ama nafile 300 ohm dirençle kurtarma moduna alan var ama direnci bulamam ben başka bi çözümü varsa lütfen beklemedeyim

Bülent872

Bülent872

Üye
Hard Brick olmus kardesim elinde usb jig varsa kurtarirsin yada telefoncuya var max 50TL ye patlar eger sana anakart-rami falan yanmis derlerse inanma baska yere gotur.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
bunu başka türlü kendim pc den düzeltme imkanım yokmu acaba kardeşim ben bulamadım ama

UçanOsman

UçanOsman

Üye
kardeşim hiç açılmıyorsa full brick olmuş demektir youtubda videoları var o ekipmanı alıp izleyerek yapabilirsin yada telefoncuya götür

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
galiba tek çare ya garanti yada yapabilirlerse telefoncuya vercez odine bulaşmaya gelmiyo hata affetmiyo bunu anladım

Bülent872

Bülent872

Üye
telefncuya ver garanti en az 200TL kilitler

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
hadi ya o kadar istermi kiesten güncelleme yaparken oldu desek gene istermi ki o kadar
arkadaşlar aygıt yönetecisinde teli bağladığımda emei diye bişey çıkıyo ama başarısız diyo acaba bunu bi şekilde pc ye tanıtma imkanımız varmı anlayan bi yardımcı olsa
evet arkadaşlar hala bi çözüm yolu aramaktayım bu sücüler hangisi olur acaba bunları kendimiz göstertip yüklesek olurmu yardımlarınız beklemekteyim :D

Invoke

Invoke

Üye
Komikli konu mu, yanlış yere mi açtınız, kimse mi dikkkat etmedi anlamadım.

Sony'e Odin ile rom yükleyemezsiniz.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim komik olan bişey yok bu konuyu buraya nasıl geldi bende anlamadım ben bu konuyu samsunga açtım diyr biliyodum bi de baktım buraya gelmiş tekrar açtım konuyu artık komikli olması ne anlamadım

Invoke

Invoke

Üye
kardeşim komik olan bişey yok bu konuyu buraya nasıl geldi bende anlamadım ben bu konuyu samsunga açtım diyr biliyodum bi de baktım buraya gelmiş tekrar açtım konuyu artık komikli olması ne anlamadım

Yanlış anlama. Dalgasına mı sony'e açtınız yoksa yanlışlıkla mı oldu, onu sormak istedim. Geçmiş olsun.

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
eyw kardeşim dediğim gibi nasıl oldu bende anlamdım