Samsung Telefonlarda Sim Kilidi (Sim Lock)

Sponsorlu Bağlantılar

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Telefonlarda Sim Kilidi (Sim Lock)
Merhaba arkadaslar. Görüyorumki Bagzi arkadaslarda sim lock sorunu var. Bu sorunu cözmenin degisik yollari var. Rootlamak vs... Telefonun orjinalligini bozmadan sorunu cözmekte mümkün elbette... Telefonu aldiginiz ülkenin samsung müsteri hattini arayip sorunu bildirmelisiniz.Sizden imei kodunu isteyecekler. Ve yaklasik 1 hafta icinde kod e postaniza gelecek.

Not:Teli aldiginiz ülkede tanidik varsa onlara söyleyin cünki oranin dilini bilmelisiniz. Almanyadan alipta simlock isteyenler bana bildirsinler. Almanca biliyorum yardimci ola bilirim...

• Beğen
Tepkiler: xat60

xat60

xat60

Üye
garanti dışına çıkması önemli değilde lg ms870 cihazın sim lock nasıl aşarız yardımcı olur musun ?

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
garanti dışına çıkması önemli değilde lg ms870 cihazın sim lock nasıl aşarız yardımcı olur musun ?
Root atabilirsin. Ama bence garantiyi koru ve buradan yardım iste. imei vermeyi unutma mesajının içinde. İmei e arama kısmına *#06# yazarak ulaşabilirsinix. Ya da telefonun arkasında felan yazıyor.

• Beğen
Tepkiler: xat60
xat60

xat60

Üye
teşekkür ettim de arkadaşın telefonu dediğin gibi öneride bulunurum ne yapmak isterse root atılırsa nereden düzeltmemiz gerekir ?

BrainHacker

BrainHacker

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ettim de arkadaşın telefonu dediğin gibi öneride bulunurum ne yapmak isterse root atılırsa nereden düzeltmemiz gerekir ?
Bence rootla uğraşma. İmei felan atman gereke bilir. Tam bilmiyorum. Direkt servisten al şifreni.

xat60

xat60

Üye
tamam teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

Üst Alt