Samsung'dan beklenen lollipoplar :)

Sponsorlu Bağlantılar

mertcan01

mertcan01

Üye
Note 4 e daha gelmedi ki lolipop :-(

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Türkiye de s5 dışında lolipop alan samsung yok

mertcan01

mertcan01

Üye
Ne kadar sacmayiz ya. 5.0 beklioruz diger cihazlar kararlilik guncelemesi bile alior 5.0.2 gibi

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
S4 e de gelmedi hala uyutuyolar bunlar bizi

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Daha çok bekleriz :) en çok para kazandıran ülkelerdeniz ama güncellemeyi en son alanlardanız

blackcat67

blackcat67

Üye
Farkındamısınız bilmiyorum fakat daha büyük ülkeler bile bu güncelleştirmeyi almadı problemli bir sürüm olduğu için ağırdan alıyor samsung 5.1 çıkarsa erkenden direkt o gelir ama google illa hatalı sürüm ile bırakacak bizi sonra samsung'da güncelleme süreniz doldu deyip kestirip atıcak :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Farkındamısınız bilmiyorum fakat daha büyük ülkeler bile bu güncelleştirmeyi almadı problemli bir sürüm olduğu için ağırdan alıyor samsung 5.1 çıkarsa erkenden direkt o gelir ama google illa hatalı sürüm ile bırakacak bizi sonra samsung'da güncelleme süreniz doldu deyip kestirip atıcak :D
Almanya, İtalya, İngiltere, Hollanda, Portekiz, İsviçre, Çek Cumhuriyeti ve son olarak Polonya - Rusya, Ukrayna ve son olarak Hindistan güncellemeyi almış büyük ülkelerden geriye ne kalmışki çoğu almış.

• Beğen
Tepkiler: mertcan01 ve B.A.R.O.N
mertcan01

mertcan01

Üye
Buyuk yeni turkiye almadi sonucta o bize yeter :-)

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Lolipop çıkalı kaç ay oldu hala bekliyoruz :D Samsung bu aralar yeni telefonları ile yeterince meşgul

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Lolipop çıkalı kaç ay oldu hala bekliyoruz :D Samsung bu aralar yeni telefonları ile yeterince meşgul
Samsung önce bir lollipop kaynak kodlarını Paylaşsında bizde şu telefonun keyfini çıkaralım :angry:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Gidip kafa atıcam en sonunda :D ulan niye Paylaşmıyon ben note 3 aldım rom atan biriyim diye mi? :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
rom root işini bitirmek istiyor bence o yüzdendir bir knox sayacı geldi o geldi bu geldi ayda bir telefon çıkarıyor birde :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hadi la samsung ver lolipopu artık bütün ülkeler verdi :vur

mustafa38

Üye
yav arkadaş ne lolipop muş bi türlü gelmedi gitti bu ne ya.herhalde 2015 sonu gelir

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Aynen Mart diyolardi Mart da bitti daha gelmedi kandiriyo bu samsung bizi

• Beğen
Tepkiler: sevinc KARACA
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bekleyin siz sanki diğer firma cihazlar kullanıcıları Türkiyeyi bekliyor.

Son düzenleme:
serdar_gs

serdar_gs

Üye
s5 dışında hiç bi telefonuna lolipop veremedi samsung türkiye ayıp günah

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
Hadi s4 note 3 falan neyse de Note 4 nasıl lolipop almadı ona sasirdim

• Beğen
Tepkiler: sevinc KARACA
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Güncellemeyi görmeden çok bilmişlik yapmayın birşeyi görmeden kötülemekte üstünüze yok.

Üst Alt