Tavsiye Clash of Clans için destek

Sponsorlu Bağlantılar

sebo7

sebo7

Üye
Bende yanlis anlama var ama sende anlamada yok sanirim

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Bir imzada benden olsun. :).

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
kayahan35

kayahan35

Üye
1 imzada benden :)

Rainesto

Rainesto

Üye
Oynamıyorum ama imza attım

enterneoll

enterneoll

Üye
69 imzaya ulaşmışsınız. doğrusu ben bu forumdan daha fazlasını beklerdim

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr
StartTheGame

StartTheGame

Üye
Oyunu sevmiyorum falan ama gelişsin diye bi imzada benden ! Oynamasam bile

tanyyy

Üye
castle siege varken ne gerek var

Quantal Quetzal

Quantal Quetzal

Üye
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
wp ye clash isteyen yüzlerce hatta binlerce kişi vardır ama kimse imza atma zahmetine girmemiş bnce veya bu kampanyadan haberleri yok maxi bu konunun reklamını yapmalı en iyisi ;) hem maxi dahada büyür hem wplere clash gelir :D

• Beğen
Tepkiler: emz
Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar tekrardan merhaba. Bugüün yeni bir mail geldi. CoC google+ altyapısı ile çalışıyormuş. Wp cihazlar bu altyapıya izin vermediği için oyunu çıkaramıyorlarmıs. Günde yüzlerce mail alıyorlarmıs bu konu için. Sorun ms kaynaklı diyor CoC yapımcısı

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Arkadaslar tekrardan merhaba. Bugüün yeni bir mail geldi. CoC google+ altyapısı ile çalışıyormuş. Wp cihazlar bu altyapıya izin vermediği için oyunu çıkaramıyorlarmıs. Günde yüzlerce mail alıyorlarmıs bu konu için. Sorun ms kaynaklı diyor CoC yapımcısı
Nasıl google+? Hiç bir şey anlamadım bir sosyal medya platformu ile oyunun ne alakası var?
Ama bu olayın arkasından google ismi çıkması beni hiç şaşırtmadı.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl google+? Hiç bir şey anlamadım bir sosyal medya platformu ile oyunun ne alakası var?
Ama bu olayın arkasından google ismi çıkması beni hiç şaşırtmadı.
Oyunun kayıtları orada tutuluyor galiba

zaakaan

zaakaan

Üye
Microsoft'un suçu ne burada? Google uygulamalarını Windows Phone için yayınladı da Microsoft mu izin vermedi? Microsoft kafasına göre izin verebiliyor mu Google+ senkronizasyonuna? Oynamayacağım ve çevremde kimseninde oynamadığı bir oyun için üzülecek değilim tabi ama bu tamamen dalga geçmek gibi geldi bana. Neyse, gelmesin ya. Bende imzalamıştım ama gelmesin, yok.

Luck Star

Luck Star

Üye
Suçun ms de olduğunu daha ilk mesajlarda belirtmiştim. Google ile alakası yok çünkü oyun ilk önce ios'a geldi yani google+ olayı da hikaye...

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hikaye iosla çok rahat oynanıyor ki iosun google+ ile alakası bile yok