Google playden hediye kartı almak ücretsizz

Sponsorlu Bağlantılar

EmirMst

Üye
Kardeşim Nasıl Alabilirim Lütfen Bi Cevap Verin

kanat_58

kanat_58

Üye
17780 ama neden kimseyi ekleyemiyorum

djgencdafunk

Üye
d9165680

venom863

venom863

Üye
Kod'um d9097086 giren arkadaşlar fotosunu çekip özele atarsa bende girerim.

bloodblade01

bloodblade01

Üye
h9235854 girin mesaj atın bende ekleyim daha kimseyi eklemedim :)

kanat_58

kanat_58

Üye
18730 oldu ama ben hala birini ekleyemiyorum biri beni eklesin
Kod ekleme yeri kayboldu gelmiyor

malii48

Üye
Appnana kod: m8961954 5 kisi girmesi lazim girince beyler yorumlardakini gircem hep yardimlasalim lutfen.

venom863

venom863

Üye
Kod'u giren özelden resmini yollasın benimde puanım 30 dkya 15.000 i bulacak. Kod'um d9097086 giren arkadaşlar fotosunu çekip özele atarsa bende girerim.

Arkadaşlar şimdi size Google Play Store' dan bedava hediye kartı almayı anlatıcam.
Bu uygulama puan toplama sistemidir. Size gösterdiği uygulamaları indirip,kuruyorsunuz ve uygulamayı açmanız gerekli,uygulamayı 1-2 dakika kullanmanız lazım. Eğer böyle yapmazsanız puan toplayamazsınız. Zaten giriş yaptıktan sonra uygulama size otomatik olarak 10.000 puan ve her gün girişte 400 puan veriyor. 15.000 puan yaptıktan sonra get nanas kısmı var oradan kod yeri var oraya tıklayıp arkadaşınızın veya herhangi birinin appnana kodunu giriyoruz. Onu girince hem size hemde kodunu girdiğiniz kişiye 2.500 puan veriyor. Puan toplamak için get nanas kısmında ki önerdiği uygulamaları yukleyin ve girin. Puanları biriktirdikten sonra ana sayfada bulunan kartları alabilisiniz puanla kartın kodu üye olduğunuz e-mail adresinize gelecektir.
Link :
Not: Uygulamaya girdiğimizde sağ üstte login-register kısmı var oraya tıklayın ve e-mail adresinizle üye olun. Benim kodum : d4509738
Emeğe saygı.. Alıntı Değildir !!
Not 2: Arkadaşlar bir kod girdikten sonra ikinci bir kod girbilmek için 5 kişi sizin kodunuzu girmesi gerekli. Nasıl olsa hem size 2.500 hemde ona 2.500 puan gidiyor. Benimde koduma 5 kişi göndersin yoruma isteyen varsa atsın bende atarım.

hocam senin kodunu girdim bu işi bize öğrettiğin için.Teşekkür ederim.

fatihhking

Üye
Benim kodun f9264802 girermisiniz

caglar60

Üye
c9267872 beyler bu da benim kodum teşekkürlerr.

venom863

venom863

Üye
Benim kod d9097086 giren arkadaşlar kazanır.

jongass

Üye
Kodum: x9274056 yardimlasalm arkadaşlar

kanat_58

kanat_58

Üye
Kod ekleme yeri hala aktif değil kayip bende neden boyle oldu cozumunu bilen varmı

venom863

venom863

Üye
ARKADAŞLAR UĞRAŞMAYIN BOŞA BURDA KAZANMAK IMKANSIZ GIBI UYGULAMALAR HEP AYNI VE ORTALAMA 18.000 PUANDA KALIYORSUNUZ GUNDE 400 VERSE BILE 160.000 E GELMEK COK UZUN ZAMAN VAKTINIZE YAZIK KOLAY GELSİN.

• Beğen
Tepkiler: tenrados

tenrados

Üye
ARKADAŞLAR UĞRAŞMAYIN BOŞA BURDA KAZANMAK IMKANSIZ GIBI UYGULAMALAR HEP AYNI VE ORTALAMA 18.000 PUANDA KALIYORSUNUZ GUNDE 400 VERSE BILE 160.000 E GELMEK COK UZUN ZAMAN VAKTINIZE YAZIK KOLAY GELSİN.
Doğru söyledi arkadaş zaten ucuz satan yerlerden yada kendi kredi kartınız ile alın akıl sağlığınız pc güvenliğiniz ve zamanınızın boşa gitmemesi için gameticaret i öneririm :D

rabia767676

Üye
Arkadaşlar şimdi size Google Play Store' dan bedava hediye kartı almayı anlatıcam.
Bu uygulama puan toplama sistemidir. Size gösterdiği uygulamaları indirip,kuruyorsunuz ve uygulamayı açmanız gerekli,uygulamayı 1-2 dakika kullanmanız lazım. Eğer böyle yapmazsanız puan toplayamazsınız. Zaten giriş yaptıktan sonra uygulama size otomatik olarak 10.000 puan ve her gün girişte 400 puan veriyor. 15.000 puan yaptıktan sonra get nanas kısmı var oradan kod yeri var oraya tıklayıp arkadaşınızın veya herhangi birinin appnana kodunu giriyoruz. Onu girince hem size hemde kodunu girdiğiniz kişiye 2.500 puan veriyor. Puan toplamak için get nanas kısmında ki önerdiği uygulamaları yukleyin ve girin. Puanları biriktirdikten sonra ana sayfada bulunan kartları alabilisiniz puanla kartın kodu üye olduğunuz e-mail adresinize gelecektir.
Link :
Not: Uygulamaya girdiğimizde sağ üstte login-register kısmı var oraya tıklayın ve e-mail adresinizle üye olun. Benim kodum : d4509738
Emeğe saygı.. Alıntı Değildir !!
Not 2: Arkadaşlar bir kod girdikten sonra ikinci bir kod girbilmek için 5 kişi sizin kodunuzu girmesi gerekli. Nasıl olsa hem size 2.500 hemde ona 2.500 puan gidiyor. Benimde koduma 5 kişi göndersin yoruma isteyen varsa atsın bende atarım.
benim kodum: r9583470

ogeday355

Üye
Selam arkadaşlar bu da benim kodum
m568310
Bu biriken appnana puanını bir oyunda nasıl kullanırım

mertbilir

Üye
b9541674 arkadaşlar yardım lütfen

Silinen Üye 2405226

Kapalı Hesap
k9569653 kodu girenlere şimdiden teşekkürler.

Üst Alt