Hi level t-704 tablet internet sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Furkann..

Üye
    Konu Sahibi
Hi level t-704 tablet internet sorunu
Arkadaşlar bilgisayarım yok daha ilerde almayı düşünüyorum t704 tabletim var kablosuz internet almak istiyorum ama bu tabletler wifi ye bağlanamıyo filan diye bazı söylentiler var wifi den arıyorum bağlantılarıda buluyo ama şimdiye kadar hiç bağlanmadım interneti alınca bağlanırmı sorun olurmu yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşekkürler

Uhops

Uhops

Üye
Wifi olan bir yere gidip bağlanmaya çalış.

Uhops

Uhops

Üye
bedava wifi bulsam zaten internette almam

evde demiyorum çık dışarı çarşıya falan çık orda şifresiz bi wifi bul bağlanmaya çalış bağlantı kurabilirsen alırsın interneti evine

Furkann..

Üye
    Konu Sahibi

evde demiyorum çık dışarı çarşıya falan çık orda şifresiz bi wifi bul bağlanmaya çalış bağlantı kurabilirsen alırsın interneti evine
tamamda bizim burdaki dangalak cafeler bile vermiyo şifreyi Allah seni inandırsın teldende tablettende arıyom bulamıyom koca şehirde şifresiz wifi..

Uhops

Uhops

Üye
tamamda bizim burdaki dangalak cafeler bile vermiyo şifreyi Allah seni inandırsın teldende tablettende arıyom bulamıyom koca şehirde şifresiz wifi..

bazı android telefonlar kablosuz modem gibi kullanılabiliyor telefonun uygunsa öyle dene. Yada bi tanıdığın yanına git orda wıfıye bağlan. İzin vermezse 1-2 tele para sıkıstır cebine :) :oke:

kral_yusuf25

Üye
bağlanıyo bi sorun yok ama önceden 1,5 gb lik bi oyunu 30dk da iniyordu sonradan yavaşladı belli bi sure yuksek hizla indiriyo 500 kb 900 kb felan sonra 50 kb de sabit indiriyo sorun nedir acaba

Üst Alt