Hearthstone Heroes of Warcraft 2.1.7704 (Tüm Cihazlar İle Uyumlu)

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Hearthstone Heroes of Warcraft 2.1.7704 (Tüm Cihazlar İle Uyumlu)
Hearthstone oynayanlar bilir Google Play'deki sürüm ücretsiz olsa bile sadece 6" ve üzeri tabletlere indirilebiliyor ve canımızı sıkıyordu. Sağolsun bir reddit kullanıcısı APK dosyasındaki 6" yazısını ve destekleyen ekran boyutlarını patchlemiş sorusuz olarak çalışıyor.

LG G2 'de denemiş bulunmaktayım sorunsuz açılmakta.
Son gelen Undertaker güncellemesini içerir.
Şimdi uyumlu olmadığı halde cihazımıza kurduk tamam açılıyor ama benim cihazımda kasmadan oynanıyor bir arkadaşım Note 3 te kastığını belirtti ancak Note 4 te sıkıntı yokmuş bilginiz olsun..

Kurulum Ve İndirme Linkleri;

*Daha önceden Hearthstone ile herhangi bir yükleme ya da uygulama var ise klasörler dahil olmak üzere tamamen silmeniz gerekir.

1- Linkteki 3 dosyayı indiriyoruz (APK + OBB + PATCH)

2- \Android\obb\com.blizzard.wtcg.hearthstone\ yani dosya yöneticisi ile Android klasörüne daha sonra obb klasörüne giriyoruz burada com.blizzard.wtcg.hearthstone adında klasör oluşturuyoruz

3- İndirdiğiniz main.770405 ve patch.770405 ile başlayan dosyaları oluşturduğunuz klasörün içine atıyorsunuz.

4- Daha sonra APK 'yı yükleyip oyuna giriş yapıyorsunuz.

İNDİRME LİNKİ :

2. Adım için ek görsel...

Oyun hakkında bilgi verecek olursak bildiğin kart oyunu diyebiliriz. Kart kolleksiyonu yapıyoruz ve rakiplerle ya da yapay zeka ile pratik yapıp kendimizi geliştiriyoruz :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Serdeha

Serdeha

Üye
S3 te deneyenler sorunla karşılaştımı? Teşekkürler bu arada :) emeğinize sağlık

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
S3 te deneyenler sorunla karşılaştımı? Teşekkürler bu arada :) emeğinize sağlık

Rica ederim. Sorun çıkmaz da kasabilir sadece. Bu arada yeni güncelleme geldi linkleri en kısa sürede değiştiricem güncellemeye uygun olarak.

thedevils4

thedevils4

Üye
Abi mağzada gözükmüyo böyle bi oyun yada ben bulamadım

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi

oyun normalde PC den oynanıyor . şuan güncelleme geldi anca dosyaları bulamadım böyle kaldık bekliyorum :(

thedevils4

thedevils4

Üye

oyun normalde PC den oynanıyor . şuan güncelleme geldi anca dosyaları bulamadım böyle kaldık bekliyorum :(
Peki androide ne zaman gelir legal olarak

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Peki androide ne zaman gelir legal olarak

Androidde var zaten ama 6" ve üzeri ekranı olan cihazlar destekliyor telefonlara ne zaman gelir daha doğrusu gelir mi bilmem 5.2" telefonda rahat oynanıyor denedim neden 6" yapmışlar anlamadım :(

thedevils4

thedevils4

Üye
kardeş klasör linki mevcut değil diyor pcden giriyom

proxima171

Üye
Link kırılmış, düzeltebilme ihtimaliniz var mı ?

Üst Alt